1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 online: pytania nowicjusza w temacie gier sieciowych....

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez andrewpl, Luty 2, 2015.

1. andrewpl

andrewpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ozorków
    Może laickie pytanie , ale nigdy nie grałem online więc proszę o wprowadzenie w temat... :
    Od czego zacząć ?
    Czy " wchodząc" do gry online, mogę prowadzić rozmowę przez headset z innymi graczami ( trzeba coś załączyc itp. ? ) ?
    Mógłby ktoś podpowiedzieć w kilku zdaniach jak " wejść "jako świeżak, w granie online...... , o co biega z tymi serwerami itd...,
    Taki mini poradnik dla początkującego gracza multiplayer.......
    Oczywiście mam golda........

Ostatnia edycja: Luty 2, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Wchodzisz wybierasz serwer i grasz, nie ma tutaj żadnej filozofii. Możesz prowadzić rozmowe w grupie jak i w grze ze swoim teamem. 'jako świerzak' to polecam zapoznać się trochę lepiej z ortografią ;). A i nie zapominajmy że gra jest dla osób pełnoletnich (+18)

4. andrewpl

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ozorków
    Mega babol ,bo pisane na szybko z tableta. Oczywiście, że świeżak powinno być ;).

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    To może tu udzielę ci takiej bardziej dogłębnej wskazówki.
    1. odnośnie celowania, co prawda czułość to taka bardziej indywidualna sprawa bo każdemu gra się inaczej na innej na początek polecam 30-40%
    2. W bf4 wchodząc w bardziej zaawansowane opcje jest coś takiego jak wygładzanie danych sieciowych proponuje ustawić na 0 % da to efekt mniejszego laga szybszego zabijania wrogów lecz wyświetlany obraz może być gorszej jakości
    3. Co do serwerów graj tylko na serwerach europejskich no chyba że nie mieszkasz w europie
    4. mini mapa w opcjach można ją edytować pod swój własny gust ja osobiście mam powiększoną przybliżoną dzięki temu lepiej widzę przeciwników
    ustaw ją sobie według uznania
    5. Battlefield to gra zespołowa więc samemu będzie ci ciężko ugrać dobry wynik najlepiej jest grać ze znajomymi wymieniając się wzajemnie informacjami o wrogach
    6. Piechota: w zależności od trybu rozgrywki w jaki będziesz grać zakładam że bezie to podbój, jego głównym celem jest przejmowanie flag punktów im więcej ich masz tym twoja drużyna wygrywa, nie wiem na jakiej platformie masz zamiar grać lecz jeżeli jest to x 360 to jest to rozgrywka na 32 osoby natomiast w przypadku xo 62 os. najprostszym sposobem gry w piechocie jest trzymanie sie razem ze swoją drużyną i wspólne atakowanie punktów
    7. Jeżeli zdecydujesz się na pojazdy proponuję pierw udanie się na poligon treningowy by tam ogarnąć ich sterowanie. sposób sterowania i ustawienie przycisków to sprawa indywidualna taka jaka najbardziej nam pasuję, ja używam dla każdego z pojazdów ustawień dla weterana + gałki w opcji dla leworęcznych choć jestem praworęczny to w takiej konfiguracji struje mi się najlepiej
    8. Na pewno na początku nie będziesz kosić mega wielkich wyników lecz staraj się zdobywać flagi przy okazji zabijając przeciwników, rzucaj też apteczki i podnoś współzawodników, naprawiaj pojazdy grając mechanikiem, rzucaj patrony (amunicję) wsparciem, oraz ustawiaj respiarki i czujniki ruchu będąc snajperem, a wprawa i doświadczenie przyjedzie samo po jakimś czasie:)
    a i nie kamp po rogach cały mecz, no i siadaj po chłopach jak ich zabijesz tzw. T-Bag ludzie bardzo tego nie lubią więc należy po nich siadać a szczególnie jeżeli to Polacy, ja tak robię :):)

Ostatnia edycja: Luty 2, 2015
  6. andrewpl

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ozorków
    Dzięki wielkie....

No i nadal problem........
    Czy włączając się do gry ludzie coś tam wogóle mówią do siebie?
    Gdzie nie wejdę, to nie mogę nikogo usłyszeć, poza odgłosami z samej gry....żadnych komentarzy graczy.........

Ostatnia edycja: Luty 4, 2015
  7. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    żeby się komunikowac musisz być w jakimś zespole. Tzn 'zielone osoby' klikasz start i masz drużyny, możesz się przypisać jeżeli ktoś ma wolny slot

Wczytywanie...

Poleć forum