1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez TigraTeam, Październik 25, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Odgłosy z pola bitwy-strzały wybuchy na kinie domowym to poezja-jak zawsze w tej serii zresztą. Grafika bardzo dobra,dubbing świetny. Trochę prosta przez to zaznaczanie celów, ale poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń. Czekam jeszcze na nowego Cod-a.

4. Filemon666

Filemon666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kampania 4h grania, zakonczenie kompletna klapa ogólnie to było nudno... ale multi jak najbardziej 10/10 drugiej tak dobrej gry nie ma .

5. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Graficznie multi nie odbiega od bety :(- bardzo biednie! Widać, że gra była tworzona z myślą o next-genach.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW

Roznica jest bardzo mala

Wysłane z mojego GT-I9505

7. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    jak dla mnie grafika jest porownywalna do 3 odslony,na razie przeszedlem jedna misje i bardzo nie podobala mi sie jazda autem....jakies dziwne rwania auta i te sterowanie...wiem ze to nie jest NFS no ale model pojazdu jak i sama jazde mogli by troche lepiej zrobic...mam nadzieje ze z innymi pojazdami bedzie lepiej bo na pewno jakies bd ;P przynajmniej na to licze...
    supe podoba mi sie mozliwosc rozegrania danego elementu misji tzn czy po cichu czy jedziemy na zywioł i atakujemy...co do dubbingu jakos bardziej mi sie spodobal niz w trojce ;)
    moja ocena to 8/10

8. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    Jestem po trzech misjach i niestety jestem bardzo zawiedziony ;/ gra ma sporo błędów , po trzech misjach dwa razy musialem wczytac punkt kontrolny bo moi kumple sie zawiesili i nie moglem przejsc dalej , raz mialem tez problem z dosc dziwną animacją podczas przeladowania ;/ poza tym fabuła jak narazie nijaka ale to sie moze jeszcze zmieni . Graficznie niestety slabo ;/ na początku myslalem ze nie mialem wgranych hd tekstur i byla jeszcze nadzieja ale okazalo sie ze są wgrane ;/ wydaje mi sie ze 3 lepiej wyglądala ;/ na spory plus zasluguje dzwięk :D strzaly ,wybuchy itp to mistrzostwo ,gram z polskimi napisami bo dubbing wylączylem po pierwszej misji , mam nadzieje ze Cod Ghost bedzie duzo lepszą grą.

9. robertorg

robertorg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    No to chyba gramy w dwie całkiem inne gry :), bo dla mnie to ta gra to porażka, grafika totalne dno, dubbing wyłączony po pięciu minutach gry bo nie da się tego słuchać, jedynie co się zgadzam to oprawa dźwiękowa daje radę.
    Co do gry roku to chyba przesadziłeś. Moja ocena to 5/10.

2 użytkowników lubi ten post.
  10. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie nowy Battlefield 4 to porażka na całej linii:

- beznadziejna grafika (wiem że konsola jest stara i nie można oczekiwać cudów, ale są gry które ładnie wyglądają np. GTAV, nowy Batman AO a tutaj grafika po prostu straszy)
    - gra niedopracowana i źle oskryptowana, jak powyżej kolega pisał mi też w każdej misji zdarza się że fabuła zwisa i musze dobić jakiegoś przeciwnika który nie wiadomo gdzie się schował. Skrypty i błędy na każdym kroku
    - okropny polski Dubbing - zwłaszcza Jabłczyńska irytuje, wypowiada kwestie jakby to była bajka - ogólnei jej głoś nei pasuje do tego typu gier
    - misje i fabuła nieciekawe - pograłem 3 misje i póki co nic wciągającego nie uświadczyłem

Jak dla mnie ocena 4/10 to max dla tej gry. Wracam do grania w nowego Batmana bo na ten gniot póki co szkoda czasu (skończę go kiedy indziej)

11. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Napiszcie jak grafika w multi z teksturami HD bo nie sądze żeby była aż tak beznadziejna jak w becie.....bardziej mnie interesują tekstury broni postaci czy pojazdów niż otoczenia.....

12. JazdaCycki

JazdaCycki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie ma to jak stary klasyczny Battlefield Bad Company 2. To była prawdziwa gra wojenna, żadna inna jej teraz nie dorówna. Wielka szkoda że nikt prawie w nią teraz nie gra. A co do BF4 **** nie urywa, typowa gra robiona pod nową konsole, poświecę jej parę godziny ale bez większego szału.

13. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Dla mnie to jedna z najgorszych gier tego roku i wogóle. Grafika słaba,dubbing okropnie słaby,przenikanie przez ściany,statki itp.,nasi towarzysze do niczego mógłbym nawet sam chodzić,dużo błędów,cały czas wieje nudą,słaba fabuła.Mógłbym więcej napisać ale szkoda czasu na opisywanie.Powinni zrezygnować ze singlplayer i skupić się tylko na multiplayer(który jest świetny)

1 osoba to lubi.
  14. akon89

akon89 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dla mnie słabiutko. SI przeciwnika jak i to porażka,trzeba trochę magazynku wystrzelać,żeby zabić przeciwnika.Grafika i dźwięk ładna. Podejrzewam,ze call of duty będzie góra:)

15. kbrs

kbrs Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grafa w multi slaba, nawet paczka tekstur hd nic nie ratuje, w ogole mam wrazenie ze gra wyglada gorzej niz trojka. Postacie sie zlewaja z otoczeniem, woda w porownaniu z ta z gta wyglada bardzo slabo, bron sie dlugo laduje. Co do tej broni to smieszna sprawa, dolaczasz do meczu, karabin sie jeszcze nie zaladowal a tu juz dostajesz kulke, raz tak nawet zginalem zanim wczytal mi sie celownik...
    Te podstawowe celowniki raz ze sie wczytuja dluzej niz kolimatory itd. to malo co przez nie widac. Bledow tez troche, nie raz sie zdarzy ze ladujesz w goscia z rakiety a on nic, albo bedziesz strzelac przez jakis otwor ktory okaze sie ze jednak nie do konca nim jest, po prostu naboje wyladuja na niewidzialnej scianie.

Singiel lipny, nawet nie chodzi o dubbing ale jest baardzo krotki, graficznie lepszy niz multi co oczywiscie i tez calkiem spoko, momentami powiedzialbym ze wyglada nawet swietnie. Fabularnie lipnie, te dodatkowe zakonczenia wklepane na sile byle tylko jakiejs dodatkowe achivy porobic, po prostu przejdz szybko i zapomnij.

16. brattanek

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Tutaj krótki filmik z multi
    [video=youtube_share;2Oes5GTk8eg]http://youtu.be/2Oes5GTk8eg[/video]

1 osoba to lubi.
  17. AnyMist

AnyMist Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem gra nie jest zła....czy grafika mogła być lepsza ? pewnie tak ! Ale też nie jest tragiczna..Pograłem w bete wiedziałem na co się nastawiać.Kampani nawet nie ruszałem jeszcze gram w multi...mapy fajne ,ciekawe tryby multi /ten z bombą bardzo fajny/,sporo broni i gadżetów do odkrycia..Jak dla mnie 7/10.;)

18. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wszyscy psioczą single player kupa, grafika kupa. No dobrze, ale nic nie zmienia faktu ze BF4 jest wciąż świetna (albo nawet lepszą niż poprzedniczka) strzelanką multi.
    Kto oczekiwał ciekawego singleplayera po Battlefieldzie ? Cmon. Moim zdaniem dawno już powinni zrezygnować z trybu single, ale przecież tylko idiota kupi BF-a do gry singlowej.

CO do grafiki. Nie jest najpiękniej, co tu sie oszukiwać. BF4 na PC wygląda przynajmniej 20x lepiej, nie zmienia to faktu, że ten kto szuka dobrej strzelanki sieciowej nie będzie zwracał na nia uwagi, gdyż ta z drugiej strony nie jest też aż taka zła.
    Czy można było wyciągnąć więcej ? Obawiam się że niewiele. Zbyt dużo otwartej przestrzeni, co dla 512MB Ram konsolki jest po prostu zabójcze.

1 osoba to lubi.
  19. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    to jest Betafield4 wydana jakieś pół roku za wcześnie

20. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    co wam powiem to wam powiem: multi w tej grze pochłonęło mnie bez reszty tak jak w przypadku BF BC 2 i BF3. Gra się bajecznie, jest to po prostu BF z tą swoją rozpierduchą na całego...

A grafika ? co tu dużo mówić jest do przeżycia a wiadomo przecież, że w tego typu grach nie chodzi o grafikę tylko o grywalność. Grafika dla mnie to rzecz drugoplanowa i zawsze tak było w różnego rodzaju grach, dla tego też lubie sobie powrócić do gier typu Resident 3 etc... Gdzie grafika to zlepek kwadratów :) a gra się cudownie ;)

1 osoba to lubi.
  21. Socjo

Socjo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Witam. Jeśli chodzi o grafikę w multi to gra słabo się prezentuje (gram na PS3). Nie wiem jak w singlu bo na razie sobie odpuściłem. Nie oczekiwałem nie wiadomo czego, wystarczyło by aby było tak jak w BF3. Twórcy odpuscili sobie wersje na obecne konsole, a skupili sie tylko na nadchodzące. Nie obywa się też bez błędów typu: śmierć z niewyjaśnionej przyczyny, często też wywala z serwera, zapewne z czasem połatają te błędy. Tak jak kolega wyżej, gra na multi wciaga też i mnie więc gram dalej. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum