Battlefield 4 - Opinie

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra jest świetna szczególnie na nowej generacji pogazuje swój ukryty potencjał, gdyż na x360 praktycznie nie było widać zmian odnośnie poprzedniczki
 

bendov

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest świetna, mówię o multi, przede wszystkim ze względu na o wiele lepsze mapy niż bf3, więcej można zniszczyć są wielopoziomowe. Nowy tryb unicestwienie jest bardzo dobry z jedną bomba, na którą wszyscy polują, dużo w nim akcji, która non stop się przemieszcza po całej planszy. Ogólnie zależnie od trybu, np w szturmie, walczymy o trochę inne miejsca, nawet te same plansze są inaczej otwarte z innymi rejonami do walki. Jeśli ktoś wstrzymuje się z xbone to na 360 jest to w tym roku zakup lub download ;-) obowiązkowy.
 

Pankiew

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie jakoś krótka i nudna wydawała się kampania single player - ale z tego co czytałem wcześniej to norma.
Co do multi to jako początkujący słabo to ogarniam, nie zdążę się obejrzeć po planszy i już odradzam się na nowo. Wbiegam padłem, chce namierzyć padłem, puszczam serię w przeciwnika, a ten biegnie prosto na mnie, strzela raz padłem.
Najwiecej udało mi się zabić 11 razy i 11 poległem - słaby wynik.

PS: Jest do tego jakiś poradnik jak namierzać by zabijać przeciwników? Żeby jakoś ogarnąć i przywyknąć do panującego chaosu?
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie jakoś krótka i nudna wydawała się kampania single player - ale z tego co czytałem wcześniej to norma.
Co do multi to jako początkujący słabo to ogarniam, nie zdążę się obejrzeć po planszy i już odradzam się na nowo. Wbiegam padłem, chce namierzyć padłem, puszczam serię w przeciwnika, a ten biegnie prosto na mnie, strzela raz padłem.
Najwiecej udało mi się zabić 11 razy i 11 poległem - słaby wynik.

PS: Jest do tego jakiś poradnik jak namierzać by zabijać przeciwników? Żeby jakoś ogarnąć i przywyknąć do panującego chaosu?
Trzeba przywyknąć i z każdą godziną będzie lepiej, później czym dłużej grasz i dostajesz punkty to kupujesz lepsze bronie i lepsze dodatki i już zaczyna być OK.
Pomęcz się bo początki są trudne ale później sama frajda z gry :congratulatory:
Dla mnie BF4 to NUMBER ONE w multi
 

lrdmaras

Użytkownik
Użytkownik
Fajna przygoda. Osobiście mi się podobała. Brakowało tylko takich zajawek jak z BF3 z misją z samolotem :)
 

seski

Użytkownik
Użytkownik
Błędy:
1. Zaczynając rozgrywkę w jakimkolwiek pojezdzie przez jakieś 10-15 sek. nie ma dźwięku, nie słyszę silnika, komunikatów, a najgorsze-nie słyszę że jestem już namierzamy (śmigłowiec) i nagle bach, dwie rakiety w zad.
2. W czołgu mając CKM w ekwipunku tenże zasłania cały ekran, trzeba zmienić na moment położenie kamery żeby było już poprawnie.
3. Celownik wspominany wyżej, zanim się dogra zasłania 3/4 ekranu.
4. Odradzanie się, często pod celownik wroga. Zanim zdąrzę się ruszyć już "leżę".
5. Kilkukrotnie mapa nie chciała mi się wczytać przez kawał czasu i byłem wywalany z serwera za zbyt długi okres bezczynności.
6. Zaczynając pojazdem lądowym, przez Kilkadziesiąt metrów od wyjazdu z bazy pojazd jest bardzo ciężki do opanowania, trzęsie się, podskakuje.

Z rzeczy denerwujących:
1. Sterowanie pojazdami naziemnymi lewym analogiem, no szlag mnie trafia.... Może kiedyś uda mi się to opanować...
2. Nie da się wyeliminować smiglowca dwoma rakietami z drugiego smiglowca, bardzo dlugi okres ladowania rakiet i flar.
3. Papierowe czolgi.

Jak sobie coś jeszcze przypomnę to dopisze.

Ogolnie bf4 jest swietny. Walka na najwyższym poziomie, walczyć można i w wodzie, mapy bardzo dobre, parowanie ciosów nożem. Miodzio.

TzT-a
 

Raffcio

Użytkownik
Użytkownik
Przez tą grę od nowa uzależniłem się od Xboxa :D
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
minęło trochę czasu i chciałbym aby ktoś podał aktualną opinię :) wady zalety :) możecie powiedzieć czy jest więcej map niż w demo było te budynki? jak grafika lepsza niż w demo? interesuje minie multi po sieci tylko ;)
sorki że podłączyłem się pod temat ale po co spamować i zakładać nowy :)
 

narkkk

Użytkownik
Użytkownik
Świetna grafika i realizm, dodatkowo odgłosy z pola bitwy na kinie domowym - bajka.
 

Do góry Bottom