1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 – polski dubbing w zwiastunie trybu kampanii

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Październik 24, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Firma EA Polska, dystrybutor gry Battlefield 4 w naszym kraju, opublikowała zwiastun kampanii single player z produkcji z polskim dubbingiem. W materiale można usłyszeć głosy kilku bardziej lub mniej znanych aktorów – np. Joannę Jabłczyńską czy Adama Baumana (znany z serii Gothic). Przekonajcie się sami, jak udało im się wejść w role amerykańskich żołnierzy:

Dla porównania, niżej umieściliśmy ten sam trailer w oryginalnej wersji językowej (Swoją drogą, czy to bicie psa ma być przytykiem do Call of Duty: Ghosts?):

Choć cykl Battlefield w zasadzie stoi trybem multiplayer, spora część graczy z pewnością potraktuje kampanię solową w Battlefield 4 jako dobry wstęp do rozgrywki wieloosobowej. Historia skupi się na fikcyjnym konflikcie w Chinach. Gracz jako członek elitarnego amerykańskiego oddziału Grabarzy (Tombstone) będzie musiał wydostać się z chaosu wojny i powstrzymać nadciągającą katastrofę (albo zrobić coś równie epickiego). Szczegóły na temat pierwszych misji w grze opisaliśmy w tym newsie.

Battlefield 4 ukaże się w naszym kraju 31 października 2013 roku w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 (później także na konsole nowej generacji). Do tego czasu można składać zamówienia przedpremierowe, do których dołączane jest DLC Chińska Nawałnica zawierające cztery multiplayerowe mapy oraz dodatkowe wyposażenie. Najlepsze oferty znajdziecie w naszej porównywarce cenowej.

Źródło: Battlefield 4 – polski dubbing w zwiastunie trybu kampanii | GRY-Online.pl

NikoBellic91: Nie wiem jak dla Was, ale jak dla mnie polski dubbing w tej części Battlefielda, to parodia parodii. Jabłczyńska brzmi jak dziecko, a reszta aktorów widać i słychać, że nigdy nie miała do czynienia z wojskiem. Wszystko tak grzecznie czytają z kartki, jak w przedszkolu. Pierwszy raz w serii Battlefield dostaniemy takiego crapa dubbingowego ;/

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dubbing w Bad Company 2 to było coś. Tutaj taka sama lipa jak w BF3.

4. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak jak pisałem na czacie: Jabłczyńska dobra do playboya, nie do dubbingu gry.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Shodan155

Shodan155 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olkusz
    Oby dalej Multi trzymało poziom + fajne teksty :D

6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Jak dla mnie to średnio te głosy pasują do bohaterów, niby w porządku, ale to nie to...

7. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    katastrofa w 3 w miare był dobry , ale tutaj kiepsko to widze :/

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Uważam,że da się ten dubbing przeżyć.

9. RaptorPL

RaptorPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Konin
    Mam takie samo zdanie dubbing daje radę:) I podoba mi się ,że takie tytuły są spolszczane w pełni.

10. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    doszły mnie słuchy że jutro na warezach jest :p

Wczytywanie...

Poleć forum