1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 Polski Serwer

Temat na forum 'Ustawki' rozpoczęty przez o M a c z 0 S, Czerwiec 27, 2014.

1. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Hej ludziska korzystając z okazji ze na konsoli xbox one uruchomiono w końcu prywatne serwery BF4 zapraszam wszystkich chętnych którzy chcą pograć z rodakami do wspólnej gry oczywiście na konsoli xbox one
    Jedne pierwsze z Polskich serwerów, wystarczy wpisać w wyszukiwarce :
    [PLXO] CLAN SERVER POLAND (chwilowo brak funduszy na serwer, lub serwer moich znajomych : 2REI I LEGION ETRANGERE I

Mix map najczęściej gramy duży podbój mapy z podstawy jak i premium, zasada tylko jedna nie kampić
    Zapraszam!! Jak na razie na serwie pustki lecz jutro rozkręcamy więc dobijać kto ma ochotę !
    A i jeżeli wy też posiadacie jakiś swój serwer proszę o podanie z chęcią pogram :)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Na pewno przy okazji wbije ;)

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. claudeszz

claudeszz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Szczecin
    Gracie na hc czy tylko normal ?

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    to zależy ciężko jest ruszyć serwer na 64 graczy do startu potrzeba około 10 osób, wczoraj zaczęliśmy od TDM na Hardcore potem mapy zostały zmienione na dyzy podbój i serwer ruszył lecz dostępne były tylko 44 sloty zamiast 64 po resecie serwer udało się zmienić na 64 lecz nie udało nam sie ponownie rozkręcić serwa, dziś prawdopodobnie dominacja z TDM normal, hardcore na przemian bądź sam hardcore chętnych zapraszam startujemy o 22

6. rivel88

rivel88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Głowno
    Witam,
    Dużo osób jeszcze gra w BF4 ? Ja dopiero kupiłem, i chciałbym jeszcze do końca roku pograć. Będzie z kim grać ?

7. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Dużo osób gra. Często jak chce wejść na konkretny serwer to jest pełny. Także jeszcze dłuugo będziesz miał z kim grać :).

8. cobraswiecie

cobraswiecie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kupiłem 5 września konsole i zakupiłem BF4.Na poprzedniej konsoli szlo całkiem nieźle,ale teraz trudno się mi przestawić na tego pada i piękna grafika wygina oczy:).Zapewne zawitam na serwerze za jakiś czas.

Wczytywanie...

Poleć forum