Battlefield 4 potwierdzony!

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
Nie płakać, przecież BC3 (który fabularnie i tak jest cienki jak **** węża) wyjdzie. W następnym roku dostaniemy dwa Battlefieldy, po co się rozdrabniać :D EA krytykowało Activision za wszystko, za tasiemiec COD, drogie DLC, płatne usługi. Dziś już się zrównali, za chwilę w głupocie mogą ich przegonić.

Why EA? For money.
Pamiętam jak DICE mówiło:
We will never charge for Battlefield maps

A co teraz? 4 DLC, premium i online passy.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
który fabularnie i tak jest cienki jak **** węża)
Który nadal przebija 1000x fabułę z BF3.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Który nadal przebija 1000x fabułę z BF3.
Oboje się mylicie. Nie ma co się zagłębiać w fabuły Battlefieldów, bo nie o to w nich chodzi. BC miało być 'jajcarskie' i jest, nie raz, nie dwa się przy nich uśmiałem. Trójka ma już 'poważniejsze' podejście i serwuje nam bardziej emocjonalną historię. Mi się podobała, innym nie i rozumiem to.

Nie mniej - Battlefield ma jedną cechę, która stawia go na pierwszym miejscu - multiplayer. Epickość, rozmach i grywalność każdej części BFa jest po prostu nie do opisania. Jeśli tego nie zepsują... ja to biorę ;)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mniej - Battlefield ma jedną cechę, która stawia go na pierwszym miejscu - multiplayer. Epickość, rozmach i grywalność każdej części BFa jest po prostu nie do opisania. Jeśli tego nie zepsują... ja to biorę ;)
Dla mnie BF3, jest najlepszym Battlefield'em jaki do tej pory powstał (Multi), który IMO zmiażdżył tego niby konkurenta - MW3. Jeśli BF4 to powtórzy i będzie "Bigger, better, more badass", to nawet BF4Premium z miejsca biorę.
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
, który IMO zmiażdżył tego niby konkurenta - MW3. Jeśli BF4 to powtórzy i będzie "Bigger, better, more badass", to nawet BF4Premium z miejsca biorę.
Może i dla Ciebie zmiażdzył ale ja i inni (nie wszyscy ofc.) myślą odwrotnie bo każdy ma swój gust. Jako fan CoD lubiałem sobie jeszcze zagrać od czasu do czasu w BF2 ale ten BF3 dla mnie to totalna klapa, bardziej by mi się podobało gdy ten BF3 przypominał troche BF2, ogólnie bo nie będę teraz wypisywać co konretnie itp itd.

Ale jestem baardzo ciekaw jak im wyjdzie ten BF4 chciałbym aby mnie zatrzymał na troche dłużej niż tylko "od czasu do czasu" :)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja jako fan COD'a , prawdziwego coda - nie mylić z tym gównem co jest teraz - uważam tego BF'a za epickiego i jeśli rzeczywiście pójdą za acti ****** bfami co roku to ich po prostu oleję i zajmę się innymi grami. Ea ma już swoje tasiemce z których zrezygnowałem (NFS, fifa) i wygląda na to że czas na kolejnego. Chyba że gra mnie czymś zaskoczy, wtedy się zobaczy.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
DICE na twitterze:

 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak już chcą wydać tego BF4 za rok, to zastanawia mnie jedno, czy będzie to na nowym FrostBite 3.0, jeżeli nie, EA pójdzie dokładnie tą samą ścieżką co Acti...
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
Pamiętam jak DICE mówiło:
We will never charge for Battlefield maps

A co teraz? 4 DLC, premium i online passy.
DICE może i sobie mówić że zrobią grę za friko, ale oni to mają co do cen g***o do gadania, bo podlegają EA i to ono stawia warunki
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Jak już chcą wydać tego BF4 za rok, to zastanawia mnie jedno, czy będzie to na nowym FrostBite 3.0, jeżeli nie, EA pójdzie dokładnie tą samą ścieżką co Acti...
Silnik to tam pal licho, mnie interesuje tylko to czy BF4 będzie na current czy next gena :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak już chcą wydać tego BF4 za rok, to zastanawia mnie jedno, czy będzie to na nowym FrostBite 3.0, jeżeli nie, EA pójdzie dokładnie tą samą ścieżką co Acti...
Ja myślę tak:
Battlefield: Bad Company - Frostbite 1.0
Battlefield: Bad Company 2 - Frostbite 1.5
Battlefield 3 - Frostbite 2.0
Czyli BF4 by hulał na Frostbite 2.5. Z resztą walić silnik, niech tylko nie zepsują rozgrywki na multi i będzie b. dobrze. :)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Teraz są teorie silnika na której ma być gra..

Wtedy były teorie że BF:BC2 to później BF3, a teraz miał być BF:BC3.

Ta teoria nie wypaliła więc czas na teorie silnikową :D


Ja tam i tak się cieszę, że wyrwałem nówkę sztukę parę miesięcy temu za 29zł w ME *mowa oczywiście o BF:BC2
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jestem w stanie rozumieć czepianie się silnika w Call of Duty, ale w Battlefieldzie? Wiem, że my, Polacy, zawsze musimy na coś ponarzekać - sam tak robię, ale bez jaj. Tak samo ktoś niedawno nazwał CryEngine3 'starym silnikiem'. No błagam Was...

Frostbite2 wygląda imponująco, na PC niech go tylko jeszcze bardziej zoptymalizują, a na konsolach... nie wiem, nie grałem :D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up No spoko, płakać nie będę jeżeli BF4 wyjdzie na Frosbite 2.0, ale będzie to kolejny argument do kłótni i hejtowania.
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield 3 powinien wyjść na nowego Xboxa, wyznaczałby wtedy jakiś standard gry. Wydawanie gry co roku lub jeszcze wcześniej to chęć zarobienia pieniędzy. Kolejne Fify, Pesy o Call of Duty nie wspominając. Zamiast wydawać gry co rusz niech stworzą coś innowacyjnego, coś czego nie było w poprzedniej części. Prawa rynku rządzą. PIENIĄDZ!
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Może planują wydanie BF:BC3 na nowej generacji i dlatego sobie odpuścili jak na razie wydanie tej części.
Możliwości dlaczego tak, a nie inaczej jest wiele. Osobiście mam dwie nadzieje:

1. Jak wyjdzie BF4 to nie będą myśleć o zamykaniu serwerów dla BF3 i BF:BC2..
2. BF4 wniesie epicką kampanię, która na prawdę urwie jaja. BF3 miał dobrą kampanię, lecz wciąż brakowało w niej czegoś..
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
ja sobie marze tak BATTELFIELD 4 na frostbite 2,5 ,ale chociaz niewiem jak xbox sobiez tym poradzi, a BfBC3 na next gena na frostbite 3 :D to by było spoko
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Nie zapominajcie, że DICE twierdzi, że Frostbite 2 to silnik zrobiony pod next geny i to co pokazali w Battlefield 3 to dopiero początek.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Co wy z tym nowym silnikiem, zapewne z frosbite 2.0 da radę wyciągnąć dużo więcej niż to co widać w BF 3, np. destrukcja otoczenia.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Znowu? A BC3 to gdzie?
 

Do góry Bottom