1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 PREMIUM.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez szefol84, Grudzień 29, 2014.

1. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Witam mam pytanie odnośnie Premium.
    Zakupiłem grę Battlefield 4 Premium Edition. Gdy chciałem uaktywnić kod na edycję Premium wyskoczyło mi że kod został już wykorzystany. Sprawa w toku i czekam na odpowiedź ze sklepu. Zakupiłem więc Premium z promocji ze strony battlefielda. Ściągnąłem dodatek a tu kaplica nie ma map a w grze niby jestem członkiem premium, jednak nie mogę pograć w dodatkowe mapy bo wyrzuca mnie bym je zakupił.
    Moje pytanie to czy jest jakieś inne Premium niż te z dodatkowymi mapami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marlis93

marlis93 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A pobrałeś wg te dodatki? Ja zakupiłem z tydzień temu ze sklepu xbox i wszystko działa bez problemu ;)

4. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Te Premium ważyło 8.18MB i wchodząc w zakładkę gry i aplikacje to do pobrania mam plik o wadze 8,18MB.

5. marlis93

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I teraz musisz pobrać ze sklepu te dodatkowe mapy bo inaczej nie ma szans. Te 8MB to jest tylko pass dzięki któremu możesz pobrać dodatki ;)

szefol84 lubi to.
  6. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Nie ma mnie teraz w domu czy da rade zrobić z poziomu strony Xbox.com. Jeżeli to prawda co piszesz to strasznie dziękuję i oby Ci Bóg w dzieciach wynagrodził hahaha. Pozdrawiam.

7. marlis93

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Na 100% kolego bo ja też musiałem to pobrać te wszystkie dodatki mają ok 20GB. Możesz sobie sprawdzić ile ważą poszczególne dodatki od 4-6GBwszystko jest na stronie Xbox.com. Pozdrawiam i do zobaczenia na polu walki ;)

8. szefol84

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Coś jednak jest nie tak. Wchodzę do sklepu na Xbox.com i nie mogę pobrać tylko kupić te dodatki. Wrócę do domu i sprawdzę jeszcze raz z poziomu konsoli.

30-12-2014
    Więc sprawa wygląda tak.
    Ten plik 8,18MB to tak jak kolega mi podpowiedział że to tylko PASS upoważniajacy mnie do ściągnięcia dodatków. Wchodząc na strone xbox.com nie mogłem tego pobrać( nie wiem czemu), wchodząc z poziomu w konsoli w zakładkę gry i aplikacje tez nie widziałem nic dodatkowego do ściągnięcia. Dopiero jak z poziomu konsoli wszedłem do sklepu i znalazłem interesujące mnie dodatki mogłem je pobrać ( a nie kupić).
    Tak dla potomnych co by wiedzieli w razie "W".
    Temat został wyczerpany i proszę moderatora o zamknięcie tematu.
    Każdemu kto mi pomógł serdecznie dziękuję.

Ostatnia edycja: Grudzień 30, 2014
  9. PreacherSki

PreacherSki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bayonne, New Jersey, United States
    Rozwiazanie jest proste, miałem ten sam problem i tez bronie mi ginęły. Wykasuj grę z konsoli i zainstaluj od nowa. Wiem ze zajmie to cały dzień ale naprawi ten błąd. Online poziom zachowasz ale miejsce w fabule możesz stracić. Powodzenia.

10. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ewentualnie zadzwoń i skorzystaj z telefonicznego wsparcia EA opowiedz im co i jak i co oni powiedzą

PreacherSki lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum