1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 problem z odczytem dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nazer, Listopad 20, 2014.

1. nazer

nazer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zWitam...
    Piszę bo nie wiem już gdzie szukać i jak rozwiązać problem...
    Mianowicie wczoraj ściągnąłem nowy dodatek do gry i aktualizację nr 14. Po tym wszystkim gdy uruchamiam grę po wczytanych danych profilu wyskakuję komunikat, że nie może odczytać danych z dysku i że mam przetrzeć szmatką i spróbować jeszcze raz. Płyta ma lekkie ryski, ale wydaje mi się, że nie na tyle duże by nie mogło sprawdzić dvd, gra zainstalowana na hdd. Dzwoniłem do EA ale pan powiedział, że gry na dvd mają tylko 9 mcy gwarancji, że jak coś mogę odesłać płytę z paragonem i może wyślą mi nową ale to nie pewne... Ale jak żyć bez beefa przez ok tyg... Mieliście podobny problem może go się da rozwiązać bez zmiany dvd???... jeszcze ważna info dzisiaj rozebrałem klocka i wyczyszciłem laser od dvd, niestety nie pomogło

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    a pobierałeś to z LIVE ?

spróbuj usunąć DLC i TU - odpal grę i zobacz czy problem występuje, następnie pobierz DLC i TU na kompa - skopjuj na pendrive i zainstaluj te dodatki i update z pena.

no i możesz odinstalować całość z dysku i zainstalować ponownie

i jeszcze wyczyść Cache

4. nazer

nazer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a możesz mi napisać skąd ja mogę pograć te dodatki prosto na kompa??

Wczytywanie...

Poleć forum