1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SinMistico, Marzec 2, 2014.

1. SinMistico

SinMistico Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK
    Witam !

Mam problem z Batkiem a dokładniej z grą na multi... Chodzi o to, że podczas grania w sieci raz na jakiś czas albo seryjnie zawiesza się gra i konsola (nie działa na nią wysunięcie płyty, off/on pada itd działa tylko zrestartowanie konsoli). I to zawiesza się przy różnych sytuacjach, czasem w grze jak nic się nie dzieje albo jak jest więcej "akcji" albo wgl jak czekam na respawn w menu a zmieniałem np. broń. Ostatnio doszły też drobne lagi gdy strzelałem z motorówki (ale to być może przez to, że net coś szwankował). Gra oryginał, konsola nowa (Slim E kupiona w styczniu tego roku) nie przerabiana, obie płytki z singlem i multi zainstalowane, startowa paczka z teksturkami 2GB zainstalowana, pobrane x2 aktualki (bodajże nr 6 i 7). Konsola ustawiona jest poziomo (wszystkie wloty i wyloty odsłonięte i mają sporo przestrzeni - jedyny minus, że blisko biurka mam kaloryfer ale to raczej nie przeszkadza bo przy wieczornych sesjach często mam uchylone okno. Chociaż czasami przy tych zawieszkach konsola wydaje dużo ciepła a innym razem mniej). I tu właśnie moje pytania:

1. To wina gry (bo tak czytałem i słyszałem), że wszyscy mają z tą grą problemy (PC, PS3/4 i X0), że gra niedopracowana itd czy to może coś z moją konsolą jest coś złego ?
    2. Jeżeli z konsolą to dlatego, że to już starszy sprzęt i niekiedy nie radzi sobie z Batkiem (chociaż to śmieszne bo skoro GTA V dobrze działa na x360 to niemożliwe) czy jak ?
    3. Czy można coś poradzić z tymi zawieszaniami ? Czy trzeba czekać aż w konću coś z tą grą zrobią porządnego i naprawią ?

Proszę o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. blackcherry

blackcherry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kraków
    Trzeba czekać na jakieś aktualizacje. Mi szczęśliwie gra konsoli nie zawiesza, ale chwilowe freezy się zdarzają..niestety

4. SinMistico

SinMistico Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    KrK
    Czyli to wina gry tak ? Chociaż konsola pamięcią też nie rozpieszcza ... Kurcze rozumiem zawieszkę i żeby trochę poczekać czy coś ale ja za każdym razem muszę restartować konsolę a to wkurza. Później muszę szukać raportów jak poszło i czy wgl osiągnięcia się zapisały. Czasem się zdarzy, że wgl się nie zawiesza a nieraz po 2-3 razy w ciągu paru h grania... A i takie jeszcze jedno pytanie czy to, że jest ciepło w pokoju lub konsola jest blisko źródła ciepła też może przeszkadzać w chłodzeniu konsoli czy coś ? Bo jak mówię raz przy zawieszkach wentylator jest bardzo ciepły a innym razem mniej (a miałem już parę problemów z przegrzewaniami sprzętów czy to stara konsola czy laptop dlatego się obawiam bo w końcu nowy sprzęt. Ale jakby było coś z temperaturą to konsolę by mi samą wyłączyło prawda?).

EDIT
    Up up ^ Ma ktoś jeszcze jakieś rady ? Można jakoś naprawić to, żeby Batek nie zawieszał konsoli ? Ktoś gdzieś kiedyś pisał, że mu się udało ale nie wytłumaczył jak dokładnie :(

orso6// To nie giełda żeby odświeżać!

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum