1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 wraca do łask Brytyjczyków. Gra wylądowała w najlepszej dziesiątce w rankingu sprzedaż

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 11, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

DICE stara się systematycznie rozwijać i ulepszać Battlefield 4, więc nikogo nie powinno dziwić, że na serwerach wciąż można trafić na wielu graczy. Od ubiegłego tygodnia podczas starć możecie często trafiać na mieszkańców Wielkiej Brytanii, ponieważ tytuł powrócił do łask graczy z Wysp.

W rankingu sprzedaży z Wielkiej Brytanii nadal najchętniej kupowaną produkcją jest strzelanka od Activision. Gra może pochwalić się bardzo dobrym przyjęciem wśród sympatyków gier wideo i tytuł stale znajduje się w ścisłej czołówce na Wyspach. Na podium znalazły się jeszcze dwa tytuły Electronic Arts – EA od dawna czekało na tak dobre tygodnie.

Jednak zdecydowanie ciekawszą sytuacją jest pojawienie się w rankingu ostatniego Battlefielda – gra z 2013 roku doczekała się fantastycznej promocji, dzięki której pozycję można było kupić za około 10 zł. W tej sytuacji klienci rzucili się na pudełka i czwórka zanotowała 97% wzrost sprzedaży! ;)

Największy spadek zanotowała ostatnia opowieść Lary – gra wylądowała dopiero na 30 lokacie... Pewnie dopiero premiera zapowiedzianego dodatku lub wersja na komputery osobiste sprawi, że tytuł powróci do najlepszej dziesiątki.

Tak prezentuje się najnowszy ranking sprzedaży:

1. Call of Duty: Black Ops III
    2. FIFA 16
    3. Star Wars: Battlefront (2015)
    4. Grand Theft Auto V
    5. Fallout 4
    6. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege
    7. WWE 2K16
    8. Just Cause 3
    9. Assassin’s Creed: Syndicate
    10. Battlefield 4
    11. Minecraft: Story Mode
    12. LEGO Jurassic World
    13. MINECRAFT: XBOX EDITION
    14. Disney Infinity 3.0
    15. Football Manager 2016
    16. Minecraft: PLAYSTATION EDITION
    17. Forza Motorsport 6
    18. Batman: Arkham Knight
    19. Uncharted: Kolekcja Nathana Drake'a
    20. Halo 5: Guardians

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    I dobrze niech ludzie kupują bo jak DICe ma zrobić kolejnego bfa w przyszłości jakieś roboty i inne takie to ja juz wole grać w 4

4. piotrasjwp

piotrasjwp Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie... również nie mam zamiaru grać w jakieś roboty czy inne statki kosmiczne. Mam nadzieje, że to tylko plotki z tym nowym BFem.

5. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    I tak najwięcej ludzi gra na serwerach z mapką Operacja Blokada, albo Metro 2014, ale nie dziwię się. Na tej pierwszej mapce to naprawdę rzeźnia jest :D

6. l33t

l33t Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Odpaliłem ostatnio z ciekawości Battleloga i widzę, że nawet w naszym regionie jest masa wciąż w pełni zapchanych serwerów, na których hulaja wszystkie wydane do BF4 dodatki. Czyli jest dobrze, co mnie bardzo cieszy, bo 'czwórka' to po prostu dobry tytuł, który po ostatnich zmianach jest grywalnym, dopracowanym tytułem.

dudi2000 lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum