1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 wrażenia.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dindan, Listopad 30, 2013.

1. dindan

dindan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałbym was prosić o opinie, bo moim zdaniem grafika w rozgrywce online jest gorsza niż bf3. Też macie takie wrażenie? Spodziewałem się w najgorszym wypadku poziomu bf3 a tu jestem troche zawiedziony:/ czy macie podobnie? Zapraszam do wypowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Już gdzieś czytałem, że bf4 jest robiony na tych samych skryptach, prawie niczego nie dołożyli od siebie autorzy. Również się zawiodłem na bf, myślałem, że już 100% wyciągną z silnika frosbite 3 a tu lipa to samo co poprzednik. Grafika raczeej nie jest gorsza raczej ciut lepsza.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    http://xboxforum.pl/gry-12/battlefield-4-opinie-179583/index4.html

Temat już istnieje.

Wczytywanie...

Poleć forum