Battlefield 4: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o becie, ale boisz się zapytać

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


czoraj rozpoczęła się multiplayerowa beta Battlefielda 4 - dostęp do niej otrzymały jednak tylko osoby, które m.in. zamówiły grę przed premierą. Pozostali będą mogli sprawdzić produkcję już w najbliższy piątek, kiedy wystartują otwarte testy. Na razie można obejrzeć filmik, na którym DICE prezentuje najważniejsze informacje dotyczące bety.

Beta Battlefielda 4 w szczegółach:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jaki będzie singiel w tej grze oby był długi i ciekawy bo multi mnie nie interesuje
 

TrueUser

Użytkownik
Użytkownik


czoraj rozpoczęła się multiplayerowa beta Battlefielda 4 - dostęp do niej otrzymały jednak tylko osoby, które m.in. zamówiły grę przed premierą. Pozostali będą mogli sprawdzić produkcję już w najbliższy piątek, kiedy wystartują otwarte testy. Na razie można obejrzeć filmik, na którym DICE prezentuje najważniejsze informacje dotyczące bety.

Beta Battlefielda 4 w szczegółach:



A to nie jest open beta dla wszystkich? Nie zamówiłem BF4 ani wcześniej Medal of Honor i mogę grać od wczoraj chyba tak jak wszyscy?​
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Ładna grafika z PC. Na xie wygląda o wiele gorzej.
 

warone

Banned
Użytkownik
Ja chciał bym tylko wiedzieć czy w pełnej wersji będzie można ustawić sterowanie z bf3 bo te w becie to o kant d*** rozbić .Kto wpadł na pomysł tych zmian zepsuł to moim skromnym zdaniem ;/
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Swoją drogą wiele osób narzeka na optymalizację w wersji na PC. Podczas "zoomowania" snajperki (ja osobiście) zauważyłem dziwne zacinki, tak jakby nie nadążało tekstur doczytywać. Tak poza tym, ogólnie mówiąc to w dalszym ciągu BF3 z nowymi mapami i podrasowanym silnikiem.
 

PidzamaSGaming

Użytkownik
Użytkownik
A to nie jest open beta dla wszystkich? Nie zamówiłem BF4 ani wcześniej Medal of Honor i mogę grać od wczoraj chyba tak jak wszyscy?
Ty mozesz grac od piatku

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jaki będzie singiel w tej grze oby był długi i ciekawy bo multi mnie nie interesuje
 

Do góry Bottom