1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 z EA Access

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez qba123, Kwiecień 17, 2016.

1. qba123

qba123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam problem z BF4 z EA Access. W trakcie wczytywania misji w kampanii gra się wyłącza i wywala do głównego menu xboxa. Próbowałem już reinstalacji, nic nie pomogło.

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyc3k_epj

cyc3k_epj Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pajęczno
    pierwsze podstawowe pytanie, aktualny abonament EA? może są to chwilowe problemy, jak będę mieć chwilę to sprawdzę u siebie

4. qba123

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    aktualny;) mam już tak od paru dni

5. qba123

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ma ktoś jakiś pomysł? po kilku reinstalacjach gry i odczekaniu ponad miesiąc gra nadal wywala do menu konsoli podczas wczytywania mapy/misji

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1881
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A probowałeś wywalić swój profil z konsoli i pobrać go na nowo? Do tego wyczyścić pamięć konsoli poprzez włączenie konsoli i przytrzymaniu przez 10sek poweru na konsoli. Później się sama włączy (nic z dysku nie stracisz, ani zapisów, ani gier, ani profilu).

7. RozmoToby

RozmoToby Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem czy Ci pozytywnie pomoge ale widze ze potrzebujesz pomocy wiec nawet jakies tam male info moze ci sie przydac, wiec sluchaj mnie. Jako ze juz mas tak przez dlugi czas czy nie probowales usunac zapis z gry ? Mozliwe ze zapis ci sie uszkodzil i dla tego Cie wywala z gry, szkoda by bylo jak bys daleko bym w kampanii ale wiesz jest ryzyko jest zabawa co nie ? Ale zawsze mozesz napisac lub live chat z EA support i ich sie spytac oni na pewno beda w stanie ci pomoc lub powtorzyc to co koledzy ci tu pisza.

Sorry za cienkie info ale mysle ze chociasz to jakos pomoze.

8. qba123

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wywala mnie także podczas próby dołączania do serwera w trybie multiplayer podczas wczytywania mapy, więc nie wiem czy usunięcie savu z singleplayer coś pomoże

teraz spróbowałem, bez efektu;/

9. RozmoToby

RozmoToby Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzieki za odpowiedz, kurcze to wes jako ze czekasz na odpowiedz tu to pogadaj ze supportem EA wiesz? Zawsze czegos wiecej sie dowiesz na temat twojego problemu, przeczesalem angielskie fora i lipa nic nie znalazlem... Kurcze jak ci sie uda naprawic to z checia zagral bym z toba hehh :)

10. qba123

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    niestety EA poradziło mi to samo, właśnie usunięcie zapisów gry z konsoli i chmury, zresetowanie konsoli trzymając 10s przycisk, teraz gra już działa... szkoda bo w kampanii byłem już przy samym końcu;/ no ale problem powiedzmy że został rozwiązany, gra działa, dzięki za pomoc;)

Wczytywanie...

Poleć forum