1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4 z premierą nowego Xboxsa !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez maczosito, Luty 14, 2013.

1. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Jeśli plotki okażą się prawdą, gra ukaże się na rynku już 23 października 2013 roku. Dotychczas pracował ponoć nad nią zespół liczący 20-40 osób, który dokonał wstępnego projektu i określił nad czym należy pracować w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Teraz do prac nad nowym „Battlefieldem” ma dołączyć od 150 do 300 pracowników na całym świecie.
    Gra powstaje w oparciu o znany z „Battlefield 3” silnik Frostbite 2.0, jednak wizualnie ma się prezentować wyraźnie lepiej. Wynika to z faktu, iż ostatnia odsłona serii nie wykorzystywała ponoć w pełni jego możliwości, ograniczając się do około 40%. „Battlefield 4” ma natomiast wykorzystywać aż 80% możliwości nowego silnika.

Gra ukaże się na PC, PS3 i X360, a także będzie jednym z tytułów startowych konsol nowej generacji. Również na obecnym sprzęcie ma prezentować się lepiej niż „Battlefield 3”, jednak ze względu na ograniczenia techniczne animacja będzie wyświetlana jedynie w częstotliwości 30 klatek na sekundę. Nowe konsole zapewnią pełne 60 klatek animacji na sekundę. Co więcej, zarówno PC jak i nowe platformy otrzymają również tryb multiplayer dla 64 graczy jednocześnie zaś PS3 i X360 jedynie dla 32 graczy.

Akcja gry ma traktować o fikcyjnym, współczesnym konflikcie zbrojnym w który zaangażują się Stany Zjednoczone, Rosja i Chiny. Wśród żołnierzy po raz pierwszy w historii serii znajdą się postacie kobiece. Powróci także funkcja dowódców znana z „Battlefield II”. Gra ma ponoć wymagać stałego połączenia z Internetem i ma posiadać rozbudowane funkcje sieciowe, którymi będziemy mogli zarządzać z poziomu smartfona lub tabletu.

Brzmi to wszystko całkiem imponująco i realnie, jednak czy powyższe plotki okażą się prawdą, przekonamy się zapewne dopiero w przyszłym roku. Już teraz jestem natomiast w stanie stwierdzić, że graczom bardzo nie spodoba się pomysł wymogu stałego połączenia z siecią. Jak takie rozwiązania się kończą, mogliśmy już obserwować w okresie premiery „Diablo III”.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Czas pokaże :) Ja jestem ciekawy jak to będzie wyglądać na poczciwym xbox 360 :)

4. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przy takich tytułach może być nieźle pokazany skok technologiczny. Ta sama gra - 2 generacje. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało. Czy różnice będą spore czy raczej subtelniejsze z racji tego że to gra na rozgrzewkę nowej generacji.

5. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    BF4 na X360 i PS3 dla 32 graczy? Nie ma mowy, więcej z tych konsol nie wycisną. Mam nadzieję, że ta plotka nie okaże się prawdą, bo chcę zobaczyć ten tytuł tylko i wyłącznie na next genach.

6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Niestety Battlefield 4 będzie na xboxa 360 i PS3 :)

7. CiasteczkowyPotwor

CiasteczkowyPotwor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To ładnie, gdy w Battlefielda 3 na konsolach może grać jedynie 24 graczy to w Battlefielda 4 32. Okej...

8. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    ten artykuł (wielka plota) ukazał się kilka dobrych miesięcy temu. Nie siej czegoś co już dawno jest zasiane...

2 użytkowników lubi ten post.
  9. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    na xbox forum nie widziałem, wiec taka plotkę wam sprzedałem

Wczytywanie...

Poleć forum