1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez WerJar, Marzec 9, 2013.

1. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz

Electronic Arts zaczęło rozsyłać zaproszenia dla prasy na tajemnicze ogłoszenie które odbędzie się jeszcze w marcu. Sam wygląd zaproszenia nie pozostawia złudzeń – Battlefield 4 zostanie pokazane światu już 26 marca w San Francisco podczas Game Developer’s Conference.

Z wcześniejszych informacji wiadomo że gra pojawi się jeszcze na PS3, Xboxa 360 i PC a także na nowych konsolach – PS4 i jeszcze nie zapowiedzianym następcy Xboxa 360 oraz będzie działać na ulepszonym silniku Frostbite 2.0

Jak dotąd EA pokazywało następcę Battlefield 3 przedstawicielom sieci GameStop (największa sieć sklepów z grami na świecie), którzy nie kryli swojego zachwytu.

Więcej o Battlefield 4 >
    /battlefield-4-pierwsze-informacje">BATTLEFIELD 4 - pierwsze informacje, PlayStation 3

Zródło gametrade.pl​

Co sądzicie o tym? :] nie wiem czy to prawda, że pokażą jeszcze w tym miesiącu ;) (Nie mam pojęcia czy to jest plotka czy prawda.)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    Łooo.. 1-szy !

Ja tam czekam na BF4 jak na BF3.. Z niecierpliwością i zaciekawieniem. Ciekawe czym tym razem popisze się EA? Ciekawe czy tak samo dobre multi jak Bf3?
    I czy tak samo dobre (choć krótkie) single?

1 osoba to lubi.
  4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @UP
    I ciekawe czy znów wszystko się skończy na chwaleniu, co to za super produkcja miała być.., a niestety nie jest :p

Ja bym się uśmiał jakby był to Need For Speed: Rain :D haha

5. rufus282

rufus282 Banned Użytkownik

Polubienia:
    63
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zza miedzy.
    Odp: Battlefield 4

Niech wyjdzie tylko na nextgeny.

Wysyłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

6. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @up. Tylko na nextGeny? Nieee.. Chcę w to zagrać.. A co do nextgena - spoko.. Jak mi dasz kasę lub kupisz nową konsolkę.

7. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin

Stety jest. Chwalilem go przed produkcją, po materiałach jakie udostępniali twórcy, chwalilem również w dzień premiery przy spędzonym przy niej czasie i chwale go dziś po półtora roku od premiery bo po prostu jest dobrą grą. Z BF4 przypuszczam ze bede miał tak samo, czuje ze twórcy nie zawiodą, taka jest MOJA OPINIA. ;-)

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nikt mi nie wmówi tego, że BF3 nie był najlepszym FPS'em (Zaraz obok Halo 4, ale to już moja opinia) do tej pory. Frostbite 2.0 może nie daje zbytniej rady sobie z naszymi przestarzałymi konsolkami (Tak naprawdę to na odwrót, ale ćśśś), ale wszystko nadrabia resztą: Dźwięk, bronie i ich feeling, pojazdy, mapy, DLC'ki, które każde z nich zmieniał praktycznie gameplay w BF3. DICE ma u mnie tak dużą dawkę zaufania, że nawet nie umiem się martwić o stan BF4. A Preorder nawet mogę teraz sobie walnąć.

1 osoba to lubi.
  9. Montes

Montes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Grudziądz
    Zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
    Moim zdaniem, porównując BF3 do BOII to gra od Dice/EA jest lepsza w (hmm.. wszystkim?) Tak grałem w obie te gry, zresztą nadal gram.
    Tak jak mój przedmówca, mam zaufanie do Dice po BARDZO (moim zdaniem) udanej 3 części Battlefielda i tylko czekam na oficjalne informacje. Mam nadzieję, że ukażą się jak najszybciej, np. właśnie tego 26 marca.
    Pozdrawiam.

10. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    czekam !! ale na nowej konsolo chce juz grac mam dosc szukania przeciwnikow i 30 fps:D DAWAC TO :D

1 osoba to lubi.
  11. nemesis48

nemesis48 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    A ja zagram na pc bo na xboxie nie gra sie fajnie w fps a o grafice już nie chcę nic wspominać pc>xbox :D

12. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    DOKŁADNIEEE!!! Ja chce nowe konsole!!!!! i 64 graczy na mapce i 60fps!

13. sobolek

sobolek Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowe
    @Nemesis48 - Zgodzę się z tobą.. Chociaż nie do końca. Wiesz.. Niektórym gra się dobrze na padzie w Fps'y -> Np. mi. Wolę niby grać myszką i klawiaturą, ale padem też fajnie.
    Co do "PC>Xbox" Tak? Może i masz rację.. Ale weź pod uwagę że takiego xbox'a mogłeś kupić 6-7 lat temu (o ile się nie mylę) i do teraz mogłeś na nim grać bez wydawania praktycznie hajsu. A powiedz mi kolego ile razy przez ten czas musiałeś dokupić do PC nową kartę graficzną, więcej ram lub wymienić procesor? Konsolę kupujesz i nie wymieniasz w niej części na nowe po miesiącu bo nowsze gry już ci nie chodzą... Taki to minus PC że szybko są udoskonalane. Niby to jest plus a nie minus lecz kolego dla przeciętnego Polaka - Nie jest to Plus tylko minus... Nie każdego stać na zakup "Tesli" lub nowych części co miesiąc..

A żeby nie było że offtopuje -
    Tak jak wspominaliście - Bf3 - Najlepszy FPS 4 Ever.. Mam nadzieję że BF4 będzie jeszcze lepszy - I raczej się nie zawiodę.
    BF > COD . ;) Black Ops 2 nie jest o wiele lepszy od COD 4 i wszystkich nowszych części... A Bf? Bf:BC2 > COD BO II jak dla mnie ;) A co dopiero porównywać to do BF3 czy nawet BF4 - Tyle moim zdaniem ;)

14. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    właśnie przestałem w bf3 multi grać od dwóch dni nie mogę się oderwać po 7h gram :D normalnie zrobię co zrobię czy do sklepu wyjść bez ale żadnego czy coś ale wracam siadam i ciumciam :D ale lipa bo mi baterie się skończyły przed chwilą i nie mam jak kontynuować :D Nie wiem czemu ale poszedłem do sklepu w grudniu i miałem do wyboru Bf3 albo Coda jakiegoś jednak coś mnie do bf3 podkusiło i się nie zawiodłem ;) Czekamy bf 4 <3

Edit: ktoś tam napisał, że fps tylko pc? dlaczego przecież jak ogarniesz pada też się świetnie gra :D ale dobija mnie tutaj 24 graczy na serwer ;d

15. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Nie ma to jak "chwalić" się, że będzie się grało w daną grę na PC na konsolowym (Tudzież Xbox'owym) forum.

3 użytkowników lubi ten post.
  16. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm

Mam nadzieje że ta gra uda im się jak bad company 2. Nie ma dla mnie lepszej strzelanki niż bad company 2.

Sent with Galaxy S III via Tapatalk 2

17. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    No to czekamy. Ja tam kupuje PS4 z nowym battlefieldem.

18. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szkoda, że nie Bad Company 3...

19. 4EverSky

4EverSky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wiem, ze kupie w dniu premiery :)
    To będzie niesamowita gra.

20. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie powiedziałbym. Jeżeli chodzi o grafikę, to Battlefield 3 to rzeczywiście bestia, mapy są ogromne, a pojazdy dają ogromną frajdę. Walka piechoty jest natomiast tragiczna. Nie wiem o co w tym chodzi, ale czasem mam wrażenie, że te kule są z plastiku i nic nie robią wrogowi, a nóż jest wykonany z drewna. Kampania jest do ****, to samo co- op, jedynie bardzo dobry multiplayer ratuje sprawę. Osobiście wolę serię Call of Duty (nauczcie się szanować opinię innych i nie zaczynajcie mnie hejtować), jest to jednak moje subiektywne odczucie.

21. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    jestem ciekaw pierwszego trailera:D i jak to bedzie wygladac na nowych konsolach :D

Wczytywanie...

Poleć forum