1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 24, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

Ostatnia edycja: Październik 27, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Esc0bar

Esc0bar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Koszalin, Poland
    Nie jestem hardcorowym "wycinaczem". Pykam raczej w wolnych chwilach po pracy i gra mi się całkiem przyjemnie.

Sent from my GT-N5110 using Tapatalk 4

4. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Gra w końcu wygląda tak jak powinna, poniżej mały gameplay - gra bez szału bo pad nie wyczuty:
    [video=youtube_share;zwrQ1rt1XFs]http://youtu.be/zwrQ1rt1XFs[/video]

Polski ranking:

1 osoba to lubi.
  5. PreacherSki

PreacherSki Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bayonne, New Jersey, United States
    Gra jest niesamowita tylko net-code jest slaby. No ale może niedługo naprawi to Dice.

----
    Kolego mam nowy kanał na YouTube PreacherSki - YouTube pomóż rodakowi się wybić oglądnij filmik lub dwa napisz coś może subscribe jeśli lubisz. Dzięki.

6. Przemek R.

Przemek R. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Hannover DE
    A ja powiem tak . We wtorek kupiem One , w srode okolo 10 pojechalem po BFa , jakos o 11 zaczalem instalacje i juz w trakcie pykalem singla , jak tylko pokazal sie komunikat , ze gra jest w 100 procentach na dysku postanowilem sprawdzic multi i ... o 4 rano sie z trudem oderwalem od pada ;) Chyba wiecej dodawac nie musze ?

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zgadza się mimo wielu błędów i niedociągnięć w samej grze jak i rozgrywce, dla prawdziwego fana MULTI to jedna z lepszych gier i trudno się od niej oderwać :biggrin:

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    gra bardzo dobra nie licząc malych bugów ,a mam pytanie czy mozna w bf4 zmienic wyglad kamuflaża stroju zolnierza tak jak to bylo w 3 ?

9. Przemek R.

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Hannover DE
  10. Sertlon

Sertlon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. burek744

burek744 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoclawek
    Generalnie gra sie juz przyjemnie, fakt jest to juz 6 aktualizacja a jest jeszcze troche do zrobienia, np. Ginace pociski, lub walka jeden na jeden i giniesz bo gosc ma 0% zycia lecz on dalej zyje:)

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

12. Przemek R.

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Hannover DE
    Dokładnie , do tego dodam p-lotki z nieograniczonym zasięgiem . . .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

13. Adek86

Adek86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    No cóż...Adek pograł dobry tydzień w Battlefielda Czwartego (albo i dłużej, nie wiem, tak mi czas przy tej grze zapier....! ;) ) i opinie nie omieszka wyrazić.
    Początki z Xbox'em Jeden stały pod znakiem Call Of Duty: Ghosts, powoli 'wkręcałem' się w grę, kampanii co prawda nie przeszedłem, ale może jeszcze przejdę, wersja z konsolą była digital więc się jej raczej nie pozbędę :) Dlaczego wspominam o tej grze? Otóż...
    Dawno dawno temu (z miesiąc?), grałem sobie w tego Cod'a, było spoko, czasem fajnie, czasem nawet wesoło jak jacyś nastolatkowie z Niemiec pieprzyli coś do siebie myśląc, że nikt nie rozumie co oni mówią ;) Generalnie chamstwo i szczeniackie zagrywki, sam miałem naście lat i nie czuję się specjalnie staro, ale to jest pierwsze co uderzyło mnie przy przesiadce na Battle i jest to jeden z głównych powodów dla którego żałuję, że mam wersję digital Cod'a, dawno bym to sprzedał w piz.. . Tak więc jeśli chodzi o funkcje społecznościowe Battle - miód na me zmęczone uszy :) Wiem, pewnie większość z was sobie teraz myśli 'co on k.... pier...., w grę ma się grać a nie gadać - jeśli tak sobie właśnie pomyślałeś, nie kupuj tej gry, będziemy Ci wdzięczni za to, że grasz w Cod'a, a jak kupisz i spotkam Cię na serwerze, to spytaj mojego kolegi Przemka R. co Ci zrobię :p Ale do rzeczy!
    Zanim kupiłem grę naczytałem się opinii, naoglądałem gameplay'ów, poświęciłem na prawdę dużo czasu na sprawdzenie w co się pakuję :D Dodam, że nigdy wcześniej nie grałem w multi przed zakupem XO, w żadną ze strzelanek, także pierwsze kroki były bardzo bolesne :) Strasznie słabo to wyglądało, moja gra w sensie ;) Nic sobą nie reprezentowałem (teraz przynajmniej naprawie jakąś łódkę czy czołg jak mnie wcześniej jakiś kamp nie zdejmie...), ale przyszedł dzień, w którym zagrałem sobie w party z ziomkami z forum, no i stało się :) Mogę śmiało powiedzieć, że tyle śmiechu, pozytywnych emocji i zabawy nie dała mi chyba żadna gra, głównie przez tych popapranych Andrzejów z którymi śmigamy w Party :) Jest epicko, samemu ta gra nie smakuje tak dobrze, tu jest mega nacisk na współpracę, ma się jakieś zadania, trzeba kombinować jak wyeliminować wroga, wiadomo, nie jest to gra strategiczna - nie zrozumcie mnie źle! Są mapy na których nie ma chwili spokoju i jakieś taktyczne zagranie daje mnóstwo frajdy, a że tak się jakoś składa, że znajomki lubią coś chlapnąć z wieczora przy padziku, no jest przepięknie :) Dlatego przy zakupie tej gry pierwsze co zrób, ogarnij znajomych, lub kogoś kto czai bazę, zapraszaj w party i ucz się od niego, rozmawiaj o grze, ****ch, alkoholu, Bogu, muzyce i jedzeniu - to jest Battlefield! To jest wojna...tak więc spieszmy się kochać i poznawać ludzi, bo szybko odchodzą :( A czasem nie ma się gdzie zrespić, bo wróg sypia z diabłem i biega za Tobą z nożem, cała sztuka polega na tym, żeby to on pierwszy poczuł ołów...AMEN :D

blazej25 i Mathers lubią to.
  14. komorekbronek

komorekbronek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Battlefield to jeden z wielu przykładów, jak wielkie koncerny dymają graczy. Wszystko wygląda tak samo, trochę kosmetycznych zmian, dorzucimy jeden mały patencik, czyli będzie można namierzać wroga przez satelitę i hołota kupi. Już ostatnia część pokazała, za kogo oni uważają swoich potencjalnych klientów.

1 osoba to lubi.
  15. zakomar

zakomar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

Po przetestowaniu wczoraj, dla potomnych, potwierdzam. Gra od razu włączyła się po angielsku, ale mogłem też przestawić na język polski.

Gra miód i maliny - porównując nawet do BF4 na X360. :D

Pozdrawiam

16. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Hehe nie ma co porównywać do 360 bo to wogóle sensu nie ma, co mnie ostatnio boli to coraz więcej błędów zamiast je eliminować DICE je dodaje choćby nie zapisujące się wyposażenie żołnierza i pojazdów...echhh mimo wszystko nie ma lepszego multiplayera...miód na maxa

17. wahol

wahol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  18. miloslupsk

miloslupsk Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jak kupisz w Niemieckiej okładce to będziesz miał dubbing PL :)

Również podzielę się swoją opinią o BF4. Jako fan marki uważam, że gra mimo wielu bugów lecz jest bardzo dobra. Posiadam ją na wszystkich platformach w wersji Premium ( PC, PS4 i XO ). Na Pleyu już nie gram bo sprzedałem konsoletę i tam swoje podboje skończyłem na randze 99. Przesiadając się na XO też oczywiście zakupiłem no bo jakże by inaczej :) I powiem, że jestem zawiedziony. Ta gra niestety odstaje poziomem graficznym od pozostałych platform przez co mi gra się gorzej ( muszę trafiać z mniejszych dystansów bo brak wygładzania powoduje, że z dalszej odległości ciężko odróżnić kampiącego typa od słupa ;) i trzeba się zastanowić czy te trójkąciki to wróg czy kawałek zawalonej wieży więc wciskam przycisk zaznaczania częściej niż spust). Moim ulubionym trybem jest Conquest i tu jest pies pogrzebany bo to właśnie w tym trybie ta niska jakość przeszkadza najbardziej. Na TDM praktycznie problem nie występuje bo zwarcie odbywa się na mniejszym dystansie więc spoko.

Podsumowując - jeżeli w najbliższej przyszłości zabraknie mi miejsca na zainstalowanie innej gry to mimo mojej sympatii do Batka, to właśnie tą grę odinstaluję jako pierwszą.

Jest to moja opinia poparta doświadczeniem i setkami godzin spędzonymi przy tej grze na różnych platformach. Nikt nie musi się z nią zgadzać ani oczywiście nią sugerować. Powtórzę - gra jest bardzo dobra ale na Xone wygląda wyjątkowo słabo jeżeli ktokolwiek pograł w nią trochę na innej platformie.

EDIT:

Właśnie znalazłem w sieci tekst na Eurogamarze gdzie zauważono to samo co ja staram się przekazać:

http://www.eurogamer.pl/articles/digitalfoundry-kontra-next-genowy-battlefield-4

3 użytkowników lubi ten post.
  19. jas8115

jas8115 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co do gry, to pomimo, ze cala zabugowana i tak jest to najlepszy shooter na multi.

20. kamil47

kamil47 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra ma sporo niedoróbek ale gameplay nie zawodzi w multi :)

21. Kamlot

Kamlot Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Panowie, jak Wam się podobają nowe mapy? Ja na razie zagrałem na dwóch mapach i mi jak najbardziej przypasował zimowy klimat. Zastanawia mnie tylko jedna broń/pojazd (?), który załatwił mnie w powietrzu, a wyglądało to jakby ktoś powietrznym skuterem latał. W bazie pojazdów nie mogłem tego znaleźć, co to mogło być?

Wczytywanie...

Poleć forum