1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield 4

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba275, Marzec 25, 2014.

1. kuba275

kuba275 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem battlefielda 4 dvd 1 na płytkę verbatima i wywaliło błąd żeby wyczyścić dysk miękka ściereczką, w abgx topologie normalnie dograło, więc w czym może być problem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaką nagrywarką wypalałeś?

4. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Wypalałeś ihasem 124 rev.B z wgranym softem i dobrze skonfigurowanym imgburnem?

5. kuba275

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pioneer dvrtd10rs, wcześcniej przepuszczałem płytę przez paytoola, żeby obraz się zmieścił, wrzuciłem iso jeszcze raz do abgx i wyskoczyło coś niepokojącego:
    -DMI is unverified
    i na końcu Verification failed, aborting autofix, beacouse writing is disabled (wcześniej odznaczyłem tę opcje)
    Autofix failed, Stealth is still unverified, czyli coś nie tak albo z obrazem albo abgx'em co poradzicie?

P.S dodam, że wcześniej też jakieś błedy podobne na końcu były, ale to zignorowałem patrząc tylko na dograną topologię. ImgBurn skonfigurowany według poradnika na forum

6. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Prawdopodobnie uszkodzony obraz.

7. kuba275

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra spróbowałem na drugim obrazie i o dziwo wszystko poszło ok w abgx poza Dmi. Co to znaczy, że dmi is unverified i jest na żółto? Szukałem w internecie i ludzie pisali żeby zmienić level na 3, a ja mam tak ustawione cały czas i problem mam tylko z tą grą wszystkie inne nagrywały się bez problemu.

8. kuba275

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra wyłączyłem antywirusa i przepuściłem przez abgx i wszystko na zielono, wsadziłem verbatima do napędu i dałem do nagrywania, wszystko nagrało bez problemu, a przy weryfikacji stoi na 49%. wsadziłem grę do konsoli odrazu wykryło mi, że to battlefield 4, ale jak włączam to wyskakuje żeby przeczyścić dysk ściereczką, jakieś pomysły?

Wczytywanie...

Poleć forum