HOT! Battlefield 5 w czasach I wojny światowej? W Sieci pojawiły się konkrety o produkcji DICE

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Electronic Arts aktualnie nie zdradza jakichkolwiek szczegółów o Battlefield 5. Gra na pewno powstanie, pewnie zadebiutuje pod koniec roku, ale na gorące wieści musimy zaczekać. Mimo wszystko w Sieci właśnie pojawiły się informacje o tytule.

Na wstępie zaznaczam, że nie są to oczywiście oficjalne informacje. DICE oraz Electronic Arts strzegą wszystkich wiadomości z Battlefield 5 i dotychczas dowiedzieliśmy się tylko, że gra zadebiutuje w następnym roku fiskalnym.

Mimo to Szwajcarzy ze znanego sklepu WOG.ch postanowili wrzucić tytuł do swojej oferty. Według dostępnych informacji produkcja zadebiutuje wyłącznie na trzech platformach PlayStation 4, Xbox One i PC.

To akurat nie powinno nikogo dziwić, ponieważ międzygeneracyjny rozkrok nie jest już standardem w 2016 roku i deweloperzy wolą skupić się na najnowszych maszynach. Warto jednocześnie zaznaczyć, że na stronie pojawiła się data premiery gry – 26 października 2016 roku! Jest to niemal równo 3 lata po Battlefield 4.

Mimo wszystko najważniejsza informacja została podana na karcie produktu – Szwajcarzy uważają, że produkcja pozwoli nam uczestniczyć w „taktycznych wydarzeniach osadzonych w czasach I wojny światowej”. Jest to naprawdę zaskakująca informacja, ponieważ ostatnie plotki zwiastowały nadejście bardzo futurystycznego Battlefielda.

Tak jak wspomniałem nie jest to oficjalna wiadomość, ale warto mieć na uwadze tę plotkę. Może DICE chce w tym roku zarządzić i faktycznie pozwoli nam odpocząć od dalekiej przyszłości? ;)

 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wolałbym II Wojne niż I (klimatyczny powrót do ukochanego BF 1942) ale z drugiej nie przypominam sobie bym grał w strzelankę w klimacie I WW więc czemu by nie.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

warone

Banned
Użytkownik
Od 1 przez 2 aż do jakiegoś obecnego konfliktu czemu nie . Sama 1 hmmm może być inaczej ale czy fajnie ? To się okaże aby nie bylo tam świetlnych mieczy :)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
I Wojna Światowa to słaby temat dlatego czekam na Battalion 1944 a DICE mogłoby się najpierw zająć kampanią do Battlefronta.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
A ja tam nie narzekam, bo mam dość tych nowoczesnych czasów.
Owszem jeśli miał bym wybierać I WŚ, a II WŚ to wybrał bym to drugie, jednak jeśli miał bym do wyboru I WŚ, a Nowoczesne klimaty to jednak wolę to pierwsze...
 

Kil3r

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawie ale 1WŚ to była głownie walki pozycyjne w okopach,cholera wie może usmażą coś fajnego
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czemu nikt nie próbował (poza dodatkiem z mapami do starego Bad Company 2 oraz jeszcze starszej pecetowej gry Vietcong) zrobić konkretnej gry osadzonej w realiach wojny w Wietnamie tego nie zrozumiem - to by było o wiele lepsze niż ograne tematy, czy niezbyt ciekawa z punktu widzenia graczy 1 wojna światowa (walki w okopach, to raczej niezbyt duża dynamika...) - niestety ale jeśli te informacje się potwierdzą to na pewno nie sięgnę po nowego Battlefielda.
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Był BF Vietnam :p

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak ale to podobna prehistoria jak i Vietcong. 1 wojna światowa też była (Verdun, alternatywna wersja z Iron Storm) i jakoś żadna mnie nie wciągnęła, więc czekam teraz na potwierdzenie informacji - jeśli się okażą prawdziwe, to przynajmniej odpada kupno jednej z gier na którą czekałem ;)
 

Zombisztajn

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Było kilka gier o wojnie w Wietnamie, dla mnie najlepszą był ShellShock: Nam '67. Ale nie lubię tej tematyki gier, aczkolwiek coraz więcej ludzi mówi o Call of Duty World at War 2 które jeśli wyjdzie na pewno zostanie umieszczone w czasach II w.ś. Pewnie i Battlefield wyjdzie w czasach którejś z dwóch wojen, konkurencja musi być :D
 

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W takim razie, jeśli będzie to się rozwijało w tą stronę, to w BF6 będzie pewnie wojna secesyjna, będziemy podbijać Europę z Napoleonem i przeżyjemy rozbiory Polski. :D
 

Banish

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A mi to jest obojętne, BF w każdej postaci na propsie aczkolwiek do teraz nie mogę im wybaczyć zlikwidowania play 4 free w którego pewnie grałbym do dzisiaj olewając 4, 5
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Rozmyślenia i spekulacje na temat nowego BF
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie już dawno nastąpiło zmęczenie materiału, Bf w WW1 czy Wietnamie ? Z wielka chęcią.
 

Do góry Bottom