Battlefield Bac Company 2 - znikające statystyki

Szymek85

Świeżak
Świeżak
Czy osoby grające ww grę ostatnio także mają problem, ze przy wejściu na serwer nie ma odkrytych broni ani stopnia. Jakbym od początku grę zaczynał.
Czasami po jakimś czasie wszystko wraca do normy a czasami nie. czy ktoś tez ma takie przypadłości?
 

Mizur

Świeżak
Świeżak
Hmm Nic nie straciles twoje dane sa dalej przechowywane na serwerach Dice a u mnie to samo sie robi tylko na pc poprostu przeciazone serwery ;]
 

Szymek85

Świeżak
Świeżak
No tylko czasami potrafię dwie mapy zagrać i dalej nie mam swoich broni. Trochę to denerwujące mieć same słabe bronie.
 

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio wieczorami głównie znowu są poważne problemy z serwerami danych EA, przez co przez parę godzin nawet może nie być statystyk. Po pewnym czasie wszystko wraca do normy.
Szymek powiem ci tak , ja nawet jak wszystko działa gram 1 broniami :D Don't be a pussy play like a pro : ]
 

Rafal86PL

Użytkownik
Użytkownik
Też tak czasami miałem. Problemy z serwerami.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
U mnie przez ostatnie dwa dni tak było, gdy chciałem pograć wieczorem, także spokojnie, nic nie straciłeś, po prostu trzeba czekać;]
 

soldium

Użytkownik
Użytkownik
Poczekaj jeden dzień zrestartuj pare razy konto ea zagraj kilka razy wrzystko jest ok ja mam to samo na pc
 

AdamAdamski

Banned
Oj nic sie poważnego nie stało. Po prostu EA miało kłopoty z serwerami . Juz wszystko wróciło do normy .
 

krisroza

Użytkownik
Użytkownik
wczoraj miałem to samo potwierdzam ale gra jest super :)
 

Do góry Bottom