1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield: Bad Co. 2 w grach na żadanie :D

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez plbubu, Grudzień 14, 2010.

1. plbubu

plbubu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    No Panowie i Panie :) Polski live sie postarał 3280 punktów za taką grę?

za 55zł 6000 pkt mozna kupic zmigrować i jeszcze sobie coś dobrać

Tylko pytanie.... czy jest ona z polskim Dubbingiem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    dla mnie to byłoby i tak za drogo -kartą 169zł żenada

4. plbubu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    kto normalny płaci kartą za gry na xbl? 80% kupuje za "kombinowane" MSP

5. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    a to BC2 jest na polskim live??Bedzie dubbing??

6. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Ale i tak na multi nie pograsz na swoim podstawowym koncie.. więc jaki sens jest kupować? Chyba, że nie grasz dla statystyk to wtedy to nabiera sensu.

7. plbubu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    :) chyba nie bardzo wiesz co piszesz...

sciagnalem tak sobie COD Modern Warfare i gram na multi na wszystkich kontach...

dla wytłumaczenia: Gry sciagane z XBL Market Place maja przypisaną licencje do konsoli a nie do konta...

edit: jak by ktoś już sie skusił to niech da znac czy jest Dubbing PL - jesli tak... ja sie pisze na to w 100% (BC2, Army of Two: TFD i Worms 2 Armageddon, za 50zł. lepsze niz przeróbka.... i na LIVE pograsz :D )

8. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    ja to samo , mam modern warfare +map pack , limbo , shadow complex za te punkty z allegro . Teraz tez przymierzam sie kupic bc2 i vietnam i moze cos jeszcze . Sam ciekaw jestem czy dubbing jest;/ trzeba do ms zadzwonic czy cos i zapytac

9. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg

Grałeś kiedykolwiek w Battlefield BadCompany2 .. ? Po Twoim poście wnioskuję, że nie.. Nie lubię jak ktoś ma małe pojęcie o czymś, a pisze bezsensowe posty.

Tak, więc battlefield ma vip code (coś jak vip passport w fifie), który umożliwia grę na multi. Sporem tego wszystkiego jest to, że działa on jedynie na jedno konto do, którego zostało przypisane. Więc ściągając BFBC2 z konta kupionego na allegro gra będzie możliwa (multi) tylko i wyłącznie na tym koncie bo od razu (w 99,9%) ściągnie się vipcode.

Podsumowując teoretycznie gra na multi jest możliwa, ALE*!
    *ale - w zanadrzu jest/są 1/2 mapy. Kolega sobie chciał tak pograć ostatnio i rzecz jasna na tych mapach nikogo nie ma. :p
    Więc kod vip umożliwia pobranie map.

10. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    @up
    Dokładnie tak , napewno tak będzie że do konta , a jak to konto zbanują (nie konsolę) to nie pograsz na multi zbytnio (ew. na paru mapach...).

@offtopic
    Żeby dali Red Dead Redemption (zwykłe lub Undead Nightmare) do gier na żądanie ...ehh :p

@Edit
    Nie orientuje się ktoś , czy jeżeli kupiłbym B:BC2 za MSP z Allegro (wiadomo ocb...)i miałbym konto silver np. Johny000 i na nim MSP , ściągam grę itd , banują mi to konto Johny000 to już nie pogram na profilu YugoPL na multi nie?
    Ale jak oddzielnie kupię vip code?

11. Marydson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    konta te sa silver , wiec na nich raczej nie pograsz nie kupujac golda . Wogole banuja te konta z allegro? ja narazie gram tydzien juz w mw ktore kupilem za te punkty i caly czas mi smiga wszystko , wiec chyba bedziesz mogl grac na yugoPl. Vip cody sa po 25zl na allegro widzialem w formie kodu , bo kolega kupil ostatnio.a jak sciagam gre z games on demand to chyba vip code jest tez w tym? bo wkoncu kupuje nowke? to trzeba sprawdzic bedzie , bo tu sytuacja moze bcy inna , bo kupujesz online wszystko. Nie mowie , ze jest tak czy siak , bo nie wiem , ale to kwestia sprawdzenia.

edit: facet od mps na allegro powiedzial , ze vip map pack dziala na wszystkich kontach.

12. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Uuuu to fajnie , bo jak to konto silver kupione na Allegro zbanują (a banują po ok 13h , tak mój qmpel miał) to na moim drugim profilu (legalnym co pykam po sieci) będzie działał B:BC2 i vip code też będzie na tym profilu?
    Mniaaaaam :D
    Aaa i nie orientuje się ktoś czy na US Live też jest w grach na żądanie B:BC2?(i jak kupie na US Livi'e B:BC2 a konsola w ustawieniach ma full PL to nie będzie PL wersja ;P? tylko amerykańska?)

@edit (UP)
    Fakt ,na silver nie pogram.
    Chodziło mi o silver + zdrapki 48h :D

13. plbubu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów

Boże... widzisz a nie grzmisz.

Tak czy siak, jak bym kupował to używaną gre i w takowej. też znając życie, nie bedzie VIP code
    a co za problem wydać pare msp na mapki ? (konkretnie 1200 kosztuje VIP)

i tak wychodzi taniej niż gdziekolwiek i tu Cie boli :)

14. rusieknh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Co ty Pierniczysz...... Panie V.V ?????!!!!!!! bez kodu vip są bodajże 4 mapki i gra na nich grom ludzi. zawsze jest te 10-12 osób na drużynę. Wiec nie siej nieprawdy!!!!

15. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Dokładnie, sam nie mam VIP-a i nie mam problemu z wyszukaniem ludzi. Poza tym vipa można kupić

16. Marydson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    ale fajnie jakby byla polska wersja jezykowa .... trzeba to obadac, bo vietnam tez po polsku ma byc a jest w cyfrowej dystrybucji i w pudelkowej (na xboxa nie wiem czy pudelkowa bedzie) wiec sam sie gubie troche, fajnie jakby bylo po pl , ale za taka cene ang tez przeciez przelkne :)

17. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Wersja z Games on Demand to wersja PL.
    Niedługo sam mam zamiar się zaopatrzyć.

Tylko jestem ciekaw sprawy VIP CODE , nie wie ktoś jak to sprawdzić czy się ma vip code? (nie grałem w bc2 na x360 never...).
    Chodzi mi o to , ściągnąłbym grę z konta kupionego na Allegro na którym są MSP (wiadomo ocb.) i potem zalogował się na swój profil (a tamten skasował), włączył grę,odpalił multi i żebym wiedział jak sprawdzić czy mam vip code na tym profilu :p

Wystarczy obadać tą aukcję
    Battlefield Bad Company 2 PL+CIVILATION!!! (1371656119) - Aukcje internetowe Allegro

Tylko jestem ciekaw sprawy VIP CODE , nie wie ktoś jak to sprawdzić czy się ma vip code? (nie grałem w bc2 na x360 never...).
    Chodzi mi o to , ściągnąłbym grę z konta kupionego na Allegro na którym są MSP (wiadomo ocb.) i potem zalogował się na swój profil (a tamten skasował), włączył grę,odpalił multi i żebym wiedział jak sprawdzić czy mam vip code na tym profilu :p , czy muszę kupić VIP CODE oddzielnie co NIE MA SENSU bo znowu muszę kupić konto z MSP i na niego ściągam vip code?
    przecież to konto prędzej czy później bana złapie [...]

18. Marydson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    ja mysle , ze jak sciagamy online to odrazu mamy w tym , bo jak ? w kodzie? niee , mysle , ze juz jest wpakowany w gre , wkoncu to nowka , ja kupie na swieta jak bedzie vietnam , wszystko razem + mapy ! wogole dosc szybko nowe gry dochodza na polskim games on demand

19. yugo

yugo Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Włocławek
    Tyle że wiesz , powiedzmy że kupisz na Allegro konto z MSP (wiadomo :p ocb ) o nazwie JohnyPip i z niego ściągniesz grę.
    Usuwasz ten profil (albo ci go banują tak czy siak go nie masz potem ;P) , włazisz na swój oficjalny profil , gra się na 100% odpali , ale czy VIP CODE będzie na tym 2 profilu :D?
    Bo jak się ściąga oddzielnie Vip Code z XMarketplace to jest przypisany do konta(profilu).

I teraz nie wiem co myśleć ;D(czy kupić konto i ściągnąć).
    Bo jak mam jeszcze potem VIP CODE dokupić odzdzielnie żeby na oficjalnym profilu grać , to wole grać dalej w Lost Planet i GoW :> na multi

20. rusieknh

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    podobno VIP Code dziala tylko na profilu na ktorym sciagnales.... wiec albo zdrapki albo allegro...

21. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A tam, co z tego że jest na tym Żądaniu, jak jest drogie, bez pudełka, z niepewnym językiem i kodem vip, lepiej kupić pudełkowe ze świetnym dublingiem i pewnym vipem. Nie żebym miał coś do Games on Demand, świetna sprawa, ale na Polskim Live to wątpliwa sprawa... sam mam 1360msp akurat na kupno Mass Effect 1 z Gry na Żądanie, ale mam wątpliwości co do języka jaki tam będzie... bo RPG to trzeba zrozumieć, z angielskim to nie tak dobrze jak z polskim...

Wczytywanie...

Poleć forum