1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 a XBL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez 3echo, Marzec 10, 2012.

1. 3echo

3echo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie odnośnie tej gry.Chciałem kupić używany oryginał,ale z tego co zdążyłem się zorientować to są różne wersje tej gry(classic,ultimate,bez nazwy).Mnie interesuje gra przez sieć i w związku z tym,czy nie jest tak,że wersja Classic nie ma XBL?Czym one się różnią?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Classic to zapewnie taka "super gra w niskiej cenie" bo sprzedala sie dosc dobrze, Ultimate bogatsza wersja w BF'43, tryb COOP, pare dodatkow dostepnych wczesniej http://www.viddler.com/simple/17bddcea/

4. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wersja classic nie ma żadnych ograniczeń,jeśli chodzi o grę przez internet?

5. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Znaczenie ma czy kupujemy nowke czy z drugiej reki, jesli nowke mamy dostep do mappackow, jesli uzywka trzeba bulic 1200msp za "konto premium"

6. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chodzi mi o używkę.........czyli jak kupię taką to jeszcze muszę wybulić 1200msp żeby pograć przez neta?

7. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    kupujesz za 800 msp konto VIP, moze byc zaupione konto silver i zakupic z marketplace VIP -bedziesz miał dostęp do map przeznaczonych dla VIP, nie taki drogi biznes, ale jak chcesz kupic uzywke to zapytaj sie sprzedawcy czy wykorzystał VIP czy nie. ;)

8. fragserv

fragserv Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Za górami
    Ludzie, nie róbcie kolesiowi wody z mózgu...
    A więc : Jeżeli kupisz jakąkolwiek z tych wersji to będziesz mógł grać online ! (jedynie darmowa aktualka do sciagniecia okolo 1,5GB i smigasz online !)
    Jeżeli bedziesz chciał pograć na dodatkowych mapach musisz kuopic VIP ! (1200MSP)
    Dodatki do tej gry kosztują, lecz GRAC BEZ DODATKOW TEZ MOZNA !!!

9. 3echo

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    O to mi chodziło fragserv

Wczytywanie...

Poleć forum