1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield bad company 2 błąd wczytywania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xboxman, Kwiecień 22, 2011.

1. Xboxman

Xboxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jest to mój pierwszy post stworzyłem nowy temat ponieważ nie jestem pewny czy już taki był jeśli tak to przepraszam ale mam pewien problem z grą battlefield bad company 2 po przejściu misji zimna wojna wgrywa się następna lecz po chwili wczytywanie się zatrzymuje i gra się zawiesza jedynie gra w niej muzyka nie wiem co może być tego przyczyną i dlatego proszę o pomoc. Sprawdzałem działanie gry na obydwóch profilach i na obu niestety w tym samym momencie gra się wiesza mam nadzieje że jest na to jakieś rozwiązanie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    czyli problem dotyczy plyty.
    Mozesz sprobowac oddac gre do regeneracji, powinno pomoc.

4. Xboxman

Xboxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem nad regeneracją a nie da rady jak odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz ?? bo gra jest super a nie mogę niestety grać dalej bo właśnie występuje taki problem jak pisałem :/ a do regeneracji średnio chce mi się czekać :D

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Hmm jezeli masz na dysku, to odinstaluj i sprobuj zagrac z plyty. Jak przejdziesz ten kawalek to znowu zainstaluj i po problemie. Mozliwe ze z dyskiem jest cos nie tak.

6. Xboxman

Xboxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No cóż muszę spróbować mam nadzieje że zadziała ;) tylko trochę szkoda przechodzić od początku :(

7. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    możliwe że masz bad-sectory na dysku-graj tym sposobem co napisał Touch,spróbój jeszcze wyczyścić pamieć podręczną dysku-może pomoże

8. bogdan6120

bogdan6120 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możesz odinstalować samą gre bez SAVE.

9. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Z tego co pamietam to "zimna wojna " jest jedną z pierwszych misji , więc to chyba nie problem :)

10. Xboxman

Xboxman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już działa odinstalowałem grę i zostały zapisane postępy gracza ten błąd przeszedłem z płyty a teraz zainstaluje nie musiałem na szczęście przechodzić od początku dzięki wszystkim za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum