1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 cena MM ...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez riders62, Maj 26, 2010.

1. riders62

riders62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Witam. Mam takie dość nie typowe pytanie mianowicie orientuje się ktoś ile kosztuje BF w Media Markcie ? To pilne ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koxus

Koxus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    około 200 zł z tego co pamiętam

4. PLAYSTATION3fan

PLAYSTATION3fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co za lenistwo, litosci. Dzieciarnia staje sie coraz to bardziej wygodna. Bez internetu co bys zrobil? Skoro juz go masz, to zadzwon do mm i sie dowiedz...

5. riders62

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock

Chyba po to jest forum ...

6. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Ekhm to forum nie powstało po to by pytać ile jaka gra kosztuje tylko ew pomoc przy sprzęcie i grach oraz dzielić się opiniami z innymi internautami

7. PLAYSTATION3fan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No bez kitu, nie oslabiaj mnie juz bardziej. Jakby nie bylo internetu, to co bys zrobil? Czy ty nie rozumiesz, ze jezeli chcesz znac cene towaru, to musisz skontaktowac sie ze sprzedawca? Jako ze jestes leniwy i bardzo rozczeniowy, nie polecam ci udania sie do wyzej wymienionego sklepu osobiscie, ale chociaz zadzwon. Sluchawke tez ci ciezko podniesc?

8. riders62

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Z tego co mi się wydaję to forum jest związane z xboxem. Czyli można oczekiwać pomocy przy wyborze , kupnie gry ... To pilna sprawa dla mnie dlatego się o to pytam ... Szukałem na stronce MM ale tam nie ma podanych cen

9. AHC

AHC Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polkowice
  10. riders62

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    No dokładnie o to mi chodzi. Zastanawiałem się czy mam jechać i mieć grę od razu (myślałem że kosztuje max 129 zł) Teraz już wszystko wiem. Dzięki !

11. PLAYSTATION3fan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i gowno wiesz tak naprawde, bo w kazdym mm sa inne ceny, nawet w mm mieszczacych sie w tym samym miescie. Wyjatkiem sa artykuly z gazetek. Ty szukales cen gier, ale mm nigdy nie podaje cen na stronie www, ale podaje cos takiego jak nr telefonu do danego sklepu. Nie dosc, ze jestes leniwy, to traktujesz nas jak twoich osobistych sluzacych. Moze mam ci sie przebiec do mm i sprawdzic aktualna cene?...

12. riders62

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Weź ziomek opanuj się ... Masz jakiś żal do mnie ? O co chodzi ? Bo ja nie rozumiem w czym masz problem ? Przecież nikt ci nie każe tu wypowiadać.

13. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Przynajmniej byś się na coś przydał, a nie tylko marudził. Podaj listę tematów i pytań które Ci leżą, wszystkim będzie się żyło lepiej.

Przepraszam za offtop ale nie wytrzymałem.

14. Darkk

Darkk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czlowieku zmien forum , nie bylo by posta w ktorym bys kogos nie krytykowal czy cos.Zawsze widzisz we wszystkim problem , jak cos ci sie nie podoba to mozesz to forum opuscic.Nie chce robic smietnika z tego forum ale widze cie pierwszy dzien i juz z takiej strony sie pokazuje.To forum ma klase i ludzie chetnie pomagaja innym jesli to nie jest dla ciebie normalne to wez lepiej nic nie pisz.

btw jesli kazesz tak kazdemu uzywac wyszukiwarki to radze przeczytac CO to jest temat dla swiezakow i na czym on polega.

Wczytywanie...

Poleć forum