1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield: Bad Company 2 grą wszechczasów???

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Rurek, Maj 4, 2010.

1. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam ostatnio stwierdziłem ,że jedyną grą w którą gram jest teraz BC2.
    Nie oszukujmy się graficznie i grywalnościowo przebija wszystko co do tej pory wyszło na xboxa.

Tu też pojawia się moje pytanie czy może pojawić się kiedyś jeszcze lepsza gra na tą generację konsol? Ja chyba w to wątpię. Tak więc BC2 możemy ochrzcić największą grą ery ps3 i xbox360? Co o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. livingfear

livingfear Guest

co ten temat ma wspolnego z offtopic?
    temat przenoszę do dzialu gry,bo to jest odpowiedni dzial.

4. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już tłumaczę. Chodzi mi o ogólną dyskusje czy moża coś więcej wycisnąć z xboxa. Po ostatnich premierach gier jestem bardzo rozczarowany. Jednym słowem czym jeszcze może zaskoczyć nas konsola z szyldem m$. Znajduję tu analogie do konsoli ps2 która już od wielu lat bazowała na tytułach które były nie pobite. Teraz dochodzę do wniosku ,że to samo spotyka xboxa.

5. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    No moim zdaniem Battlefield jest najlepszą gierką w jaką grałem na xboxa 360 :) a na drugim miejscu GTA 4 :)

6. castro

castro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem BC2 graficznie nie jest numerem jeden , co nie zmienia faktu ,że gra jest świetna.
    Jednak grafika to tylko część składowa gier i nie ma co rozpaczać nad tym ,że nie zanosi się na jakieś niewiarygodne skoki w jej jakości :)

7. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A poza tym już i tak grafika jest bardzo realistyczna:)

8. STARKILLER22

STARKILLER22 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Bad Company 3. I tyle w tym temacie.

9. Nikelski

Nikelski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli BC2 jest graficznie najlepsza grą na 360 to żałuje, że sprzedałem ps3...

10. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Słuchaj na ex ps3 wygrywa to fakt. Ale reszta gier wygląda tak samo więc nie masz czego żałować.

11. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    a moim zdaniem najlepszy jest assisan cred2 gta mw2 i dopiero baterfild2 bo ta gra jak by nie ptrzeć ma sporo wad których nie chce mi sie wymieniać. a jeśli chodzi o strzelanki to mw2 jest naj a dopiero baterfild

12. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    assisan cred2 ładny graficznie ale miałem zabawy na kilka h. MW2 swego czasu mi się podobała. Jednak mało ma wspólnego z wojną w BC2. Nie liczę absurdalnej kampanii która strasznie mnie wkurzyła.

Ps. Jak można AC2 porównywać z BC2???!

13. jamal013

jamal013 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak można uważac bf bc2 za najładniejszą gre na xboxa o_O. To wcale nie jest ładna gra, bronie wyglądają jak plastikowe, a animacja kuleje, widoki też nie powalają. Zacznę od singla. Jest po prostu denny i nie warty gry. Żeby go przechodzić to po prostu się zmuszałem. Co do multi to nawet tego nie ruszałem.
    Żeby sądzić, że jest to najlepsza gra wszechczasów trzeba mieć? emm?? 10 lat? Gratuluje mentalności.

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    JAKA DO CHOLERY ABSURDALNA KAMPANIA?!!!!!???
    Normalnie grzeje mnie jak słysze takie farmazny.Co 2 recenzent to powtarza a ludzie wierzą ....
    Dla mnie kampania Mw2 to najlepsza kampania w tych czasach w grach FPS EVAH !

Co do BC2 - gra za wolna, i prócz systemu rozwalania budynków ma mało do zaoferowania.Już wole stare dobre BF2 bez tego fikuśnego wysadzania scian

15. Rurek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Brak mi słów jakieś nooboskie wypowiedzi. Pisze ,że BC2 słabe a muli nie sprawdził. Ja kampanie robiłem mając 10ty stopień w multi. Jak ktoś nie zdąży nosa wystawić zza winka i dostaje kulkę w czoło 10x raz z kolei to potem wypisuje farmazony. Ja grałem w większość liczących się strzelanek i wiem co mówię. Dziękuje Dobranoc.

16. jamal013

jamal013 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sam się podniecałem na myśl, że będę sobie niszczył budynki i przez nie przechodził. Jak wyszlo w praniu? Totalne rozczarowanie. Niszczenie budynków jest po prostu denne, poziom rozgrywki na tym samym poziomie. Więc nie wiem jak multi może być inne. Bo co? Bo chodzimy z przyjaciółmi. O K@#A totalne +10 do bycia grą wszechczasów. Ta gra nie ma żadnego startu żeby konkurować z MW2.

17. Therioon

Therioon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Manchester
    Właśnie nie oszukujmy się :) grywalnosc jak i grafika nie są najlepsze (polecam serwis gamespot.com) Tez zakochałem się w BC2 po jego zakupie ale było to zdecydowanie bardzo mocne zauroczenie a nie prawdziwa miłość :D

18. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Szczerze mówiąc to nie ma takiego pojęcia, jak gra wszechczasów. Simsy też są tak nazywane, ale dla niektórych jest to totalny gniot.

19. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Nie zaglebiam sie w temat, bo widze kontrowersyjne wypowiedzi :).
    Dla mnie gra jest bardzo dobra jesli chodzi o Multi, naprawde bardzo dobrze sie w niego gra i przede wszystkim liczy sie wspolpraca, mozna tez miec swoj sklad i bardzo fajnie wszystko wyglada. SP byl tez dobry, ale jakis taki plastikowy.
    Wieczne porownanie ktore bedzie i do ktorego juz nas namawiali podswiadomie producenci:

Battlefield Bad Company 2 SP < Call of Duty Modern Warfare 2 SP
    Battlefield Bad Company 2 MP > Call of Duty Modern Warfare 2 MP

Jesli chodzi o multi to napewno jest jedna z najlepszych gier w historii rozgrywki sieciowej.

20. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    B : BC2 to dobra gra według mnie lepsza od COD:MW2 ale ta gra nie jest tak dobra aby mówić o niej że jest grą wszechczasów , niczego nie wnosi nowego do gatunku , grafika też nie jest najwyższych lotów , kampania dla pojedynczego gracza jest dobra ale bez rewelacji co do trybu multi jest świetny .

Trzeba pamięta żę przed nami premiery takich gier jak : Crysis 2 czy nowy COD Oraz Gears of war 3 ( ale to trochę inny gatunek )

Gra która może nosić nazwę wszechczasów to gra która zrewolucjonizowała gatunek : np Wolfenstein (oczywiście pierwsza odsłona ) ,DOOM , The Sims , GTA , Mario

21. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mam podobne zdanie jak kolega iTyle. Gra ma zasłużoną ocenę 9 za trochę nudna kampanie i za małe rozbudowanie trybu multiplayer jak dla mnie. Według mnie jakby było o wiele więcej trybów walk i map na multi to mógłbym się pokusić o ocenę 10 dla tej gry. Jednak puki co granie w battlefielda staję się na dłuższą metę za bardzo schematyczne i monotonne.

Wczytywanie...

Poleć forum