1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield: Bad Company 2 jeszcze ładniejsze?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Bazajaytee, Luty 2, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Autorzy Battlefield: Bad Company 2 zapowiadają, że finalna wersja gry będzie jeszcze ładniejsza niż PeCetowa beta czy Xboksowe demo Bad Company 2.

Można powiedzieć, że marketingowa machina Battlefield: Bad Company 2 ruszyła na dobre. Zakończyły się już testy wersji beta na PlayStation 3, teraz PeCetowcy przejęli pałeczke. Dostaliśmy także demo gry na X360. Przedstawiciele DICE wypowiedzieli się na temat poziomu oprawy graficznej, jaki prezentuje Bad Company 2.

W wersji beta gry, nie da się ustawić pozimu tekstur na "high" - oczywiście zmieni się to w finalnej wersji. Pracujemy również nad optymalizacją kodu, więc pełna wersja gry będzie działała nieco płynniej.

Oświadczenie to może zaskakiwać, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że Battlefield: Bad Company 2 już prezentuje się naprawdę imponująco.

Battlefield: Bad Company 2 ukaże się na początku marca.

http://www.gram.pl/news_8QvlJOy7_Battlefield_Bad_Company_2_jeszcze_ladniejsze.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Na PC może imponująco, ale na Xboxie nie wygląda już tak pięknie, widać często nierówne krawędzie itp. Z filmików HD wyglądało fajnie, na Xboxie sie troche zawiodłem ale i tak fajnie sie pyka

4. kabattiera

kabattiera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bremen
    DEMO na xbox mnie zawiodło ale mimo to kupię finalną wersję! Cieszy mnie to że będzie można ustawić tekstury na High jak i również gra będzie chodzić płynniej!

5. elpabel84

elpabel84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ciekawe, a może poprostu poczytali troche na necie co ludzie myślą o demku...grafika średnia, płynność kiszka...i chcą tą wiadomością nakłonić do kupna wersji finalnej która wiele nie będzie sie róznic...

6. fake45

fake45 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Ruda
    Może na pc'tach jest lepiej ALE! Koleś który ma GTX295,i7 920 4,0ghz,6gb ram 1333mhz po ustawieniu bety na pc Na FULL AA16XQ itp uświadczył na ekranie od 23-do 36 fps!

7. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    w jedynce grafika była niezła, dwójka po gejmplejach wygląda obłędnie, ale głosy co do dema są raczej na jej minus

8. qb3s

qb3s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na filmikach patrzyłem na tą grę z wystawionym jęzorem i ta płynność jeszcze. Włączyłem demo a tam zonk mam nadzieję, że w wersji pudełkowej bęzie wyglądał co najmniej jak na prezentowanych filmikach.

9. sobel

sobel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Z nikąd
    Już wygląda ładnie a jak jeszcze poprawia i zoptymalizują kod to bedzie miodzio

10. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    niech jeszcze wszystko dopracują co do oficjalnej wersji gry i można grac.

11. lasyk

lasyk Banned

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie wiem czy zauważyliście, ale w demku na xboxa cienie są po prostu żałośnie beznadziejne.. i jeszcze te wygładzanie krawędzi.. a właściwie jego brak. gra jako całość nie prezentuje się najgorzej, ale jakby się przyjrzeć na poszczególne elementy to naprawdę graficznie ta gra zawiodła.

A co do tego że będzie wyglądać lepiej i będzie poprawiona płynność.. Oni dobrze wiedzą, że nie poszło im najlepiej z wersją na xbox'a i teraz będą próbować wmówić nam wszystko żebyśmy sie tylko nie zniechęcili do kupna tego tytułu.

Dziękuję :p

12. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Modern Warfare 2 zrobiło na mnie większe wrażenie. Grafika nie powala, ale jest ładna i płynnie chodzi, co do BC 2 neutralne odczucia, ni to fajnie ni to głupie, taka gierka na pare godzinek.

13. rapidman

rapidman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    lol

od wielu miesiecy gram w bad company1 zadna inna gra mnie nie interesuje
    ale to demo to jest kpina i tyle.

1 bije na glowe 2ke pod kazdym wzgledem wiem ze i tak duzo sie nie zmieni wiec 2ki nie kupie

14. obcokrajowiec

obcokrajowiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Jak już ktoś zauważył, cienie to tragedia, aa nie ma. Mam duże wątpliwości czy to poprawią. Pewnie będzie tak, że w singlu grafe dopracują, a Multi obejdzie się smakiem

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum