Battlefield: Bad Company™ 2 & Live

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Pytanie do maniaków Battlefield: Bad Company 2 na XBox Live:

Mam zamiar kupić w najbliższych dniach:

Battlefield: Bad Co. 2 PL 3280 MSP
BFBC2 Vietnam PL 1200 MSP
Bad Company™ 2 VIP PL 800 MSP
Onslaught Mode 400 MSP
Kit Short-cut Bundle Pack 400 MSP
SPECACT Upgrade Bundle 480 MSP

RAZEM WYCHODZI: 6560 MSP

Chodzi mi o granie online, dlatego chcę wykupić wszystkie opcje. Zastanawiam się nad zakupem konta Silver z 6000 MSP, natomiast problem tkwi ze braknie 560MSP :( Pomyślałem o zakupie zdrapki/kodu na 800 MSP i doładowanie tego konta, bo chyba nie da się coś na zasadzie że kupuje za 6000 MSP z konta Silver i potem dokupuje z mojego konta (innego niż to z 6000MSP) brakujące dodatki? Ewentualnie czy jakieś dodatki można pominąć? Może w Bad Company™ 2 VIP już są Kit Short-cut Bundle Pack i SPECACT Upgrade Bundle ?

Przyznam, że bardziej mi odpowiada wersja pudełkowa, ale taniej wyjdzie zakup za MSP. Chyba że kupię samą grę w box i dokupię resztę za MSP?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Daruj sobie zakup :
Onslaught Mode 400 MSP (RZEŹNIA) nikt tu nie gra :)
Kit Short-cut Bundle Pack 400 MSP odblokujesz w czasie gry :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
W pełni popieram kolegę wyżej :) Onslaught to jest dobre na raz a i tak na poziomie hardcore to mniej jak godzina grania (wszystkie 4 mapki).
Kit Short-cut Bundle Pack to po prostu odblokowanie broni danych klas które w trakcie gry odblokujesz a mając specact i tak dostajesz już najlepsze bronie :)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Specact to też lipa, oprócz skina żołnierza i skina broni nic nie daje, dla mnie bezużyteczne.
Osobiście wole te "pierwsze" bronie
 

piaskun

Użytkownik
Użytkownik
Battlefield: Bad Co. 2 PL 3280 MSP
BFBC2 Vietnam PL 1200 MSP
Bad Company 2 VIP PL 800 MSP
Nie wiem czy jest sens kupowania osobno VIP'u skoro kupując BC2 na XBL - PL, VIP jest w standardzie ;)
 

cru5h

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mam rozumieć że najlepiej kupić za MSP Battlefield: Bad Co. 2 PL oraz BFBC2 Vietnam PL, resztę odkryję w grze i to mi wystarczy na multi? chodzi o to żeby nie było problemów z dołączaniem do gier online, że np czegoś mi brakuje, jakiejś mapy itp....
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Czyli mam rozumieć że najlepiej kupić za MSP Battlefield: Bad Co. 2 PL oraz BFBC2 Vietnam PL, resztę odkryję w grze i to mi wystarczy na multi? chodzi o to żeby nie było problemów z dołączaniem do gier online, że np czegoś mi brakuje, jakiejś mapy itp....
Tak. Specact i onslaught nie odkryjesz bo to dodatki, ale są one zbędne chyba że polujesz na acziki :p
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie wiem czy jest sens kupowania osobno VIP'u skoro kupując BC2 na XBL - PL, VIP jest w standardzie ;)
Czyli vip jest juz w cenie podstawki BC2?
 

menifis112

Użytkownik
Użytkownik
Nie. Vip nie jest razem z BC2. Kupuje się go osobno za 800 msp. Była promocja, że vip konto do BC2 było za darmo, ale to było jakieś 2/3 tygodnie temu.
 

Tommy XV

Użytkownik
Użytkownik
VIP to kod, który musisz wpisać, więc nie ma go od razu w grze. W wersji pudełkowej dostajesz go na dodatkowej karteczce i w zamian dostajesz kilka mapek.

Odradzam kupno Kit Short-cut Bundle Pack, bo wtedy multiplayer traci cały sens. Co to za radocha z gry, kiedy wszystko masz już na początku odblokowane? :p

Za Rzeźnię i Specact możesz zdobyć dodatkowe 180G, jeżeli tak jak ja, zamierzasz wbić calaka w BC2.
 

Do góry Bottom