1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield bad company 2 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez GramBezEndu, Sierpień 10, 2011.

1. GramBezEndu

GramBezEndu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam problem, nie mogę zalogować się do ea online, gdy wszyscy przyjaciele logują się w pięć sekund. Ostatnio zagrałem w tą grę na innej konsoli (multiplayer) i zdaje mi sie że przez to nie mogę zalogować się do ea online na pierwszej konsoli. Internet działa jak należy, a ja nie mogę nawet sprawdzić statystyk. Co mam zrobić???

Problem zanikł na kilka dni, a później znowu to samo:(
    Co mogę z tym zrobić??

2. Lotnik421 Xbox One

3. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    Nie wiem jakie jest rozwiązanie ale mam ten sam problem, nie moge połączyc się z serwerami EA Online od 10-tej.

4. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pewnie serwery Battlefielda są po prostu padnięte. Na pececie też często zdarzało się coś takiego, jutro wszystko powinno śmigać.

5. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    po kilku dniach chciałem sie połączyć i znowu ruletka (czyt. raz na kilka wyłączeń konsoli, mogę sie połączyć)
    a najlepsze jest to że znajomi grają w najlepsze.
    Ktoś ma podobne problemy?

Wczytywanie...

Poleć forum