1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield: Bad Company 2 - rozgrywka

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]Studio DICE opublikowało nowy filmik przedstawiający rozgrywkę Battlefield: Bad Company 2. Właśnie ruszają beta testy strzelanki na PlayStation Network, więc do sieci w najbliższym czasie trafi sporo nieoficjalnych materiałów prosto z gry.
    [YOUTUBE]f0to1HUKd4U[/YOUTUBE]

Battlefield: Bad Company 2 - rozgrywka | Aktualności

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    noo i to jest must have do gry online!

4. Misieq8

Misieq8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
  5. serok

serok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sochaczew
    Szykuje sie kolejny hicior:)

6. sebool12

sebool12 Guest

7. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    prezentuje się rewelacyjnie, pozostaje tylko nauczyć się grać w FPS-y na padzie... ;)

8. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    oj będzie się działo , tylko kasy na te wszystkie gry, to i worek mało:), ale idą święta trzeba będzie się przy, tym BC2 wyluzować:)

9. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poziom zniszczeń i grafika rzecz niesamowita!

10. koozyn

koozyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z tamtąd
    jedyneczka to masakra, czekamy na dwójkę :)

11. MasterRazoR

MasterRazoR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam betę tej gry i jak mam mówic szczerze to jedynka bardziej mi się podobała. Teraz to nie jest to samo Bad Company. Moim zdaniem grafa to totalna klapa w tej grze, tak jakoś wszystko się świeci i w ogóle (nie wiem może w full wersji to się zmieni ale na razie jest kaszana przynajmniej dla mnie). Myślę ,że Modern Warfare 2 nic nie przebije. Ale to tylko moje zdanie .. Pozdro.

12. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Dla mnie jedynka była nudna, a to może być konkurencją dla MW2. Według mnie to będzie wóz albo przewóz

13. kolro

kolro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    gra zapowaida się świetnie...mnie interesują bardziej właśnie takie klimaty..dlatego dlamnie przebija cod mw2..ale o gustach się nie dyskutuje ;)

14. sebool12

sebool12 Guest

MasterRazoR skąd masz bete i na jakiej platformie grasz? (PC, PS3... ?)

15. livingfear

livingfear Guest

kiedy jest oficjalna premiera na xboxa 360?.Czytałem rózne wiadomości,jedne wskazuja na koniec tego roku a inne na marzec 2010.To jak w końcu.Ma ktoś informacje?.

16. matius335

matius335 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świecie
    w modern warfare 2 grałem multi super, coś czuje że się szykuje bardzo mocny rywal dla CoD-a. Szkoda, że dostałem bana na xbl bo bym pograł w BF: bad company 2

17. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Premiera? Na końcu filmiku jest podany 4 marzec 2010, na konsolę PS3.. Na Naszego X'a pewnie tak samo lub w innym, przybliżonym do tej daty czasie.

18. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    A dlaczego XBox ma opóźniona premierę...? To śmieszne że tylko użytkownicy PS3 mają dostęp do wersji Beta, chrzanić to. Dla mnie, BF:Bad Company dorównuje MW2, w nowym COD'zie jest za dużo zamieszania, campienia, idiotycznych PERK'ów jak: nieskończony UAV który pokazuje przeciwników na mapie, sam UAV jest do bani, można go dorwać już po 2 zabiciach i jest on dla wszystkich, to niesprawiedliwe i to mocno. Żołnierz biega 100km/h w pełnym wyposarzeniu, zabawny heartsensor (następny 'UAV'), snajperzy NIE MAJĄ SZAS. Jest tylko jedna mapa dla nich, ale na niej jak zdobędziesz władzę nad Harrierem - niepokonany, za zabicie nożem dostajesz tyle samo pkt. (50 + bonusy), tak słabe bronie do 27 ranku są że to się w pale nie mieści, przeciwnik z 30 rankiem ma cię na 2 strzały a ty go na 7 + szczęście. Upss... trochę się rozgadałem, Pozdrawiam.

19. Kisiel_i_Ciastka

Kisiel_i_Ciastka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Chojna
    A mi coś nie chce się wierzyć że tak jest. Poza tym dla mnie Bad Company był lepszy nawet od Modern Warfare 2... Mimo iż CoD jest strasznie filmowe i zaskryptowane świetnymi scenami to BC jest o wiele bardziej realistyczne i rozbudowane. Tak więc dla mnie sam fakt premiery BD2 będzie oznaką tego że skonczyło się 5 minut sławy Calla. A to że mniej się mówi o dziecku Dice to powód tego że gierka nie ma takiej reklamy jak jej konkurent. ;)

20. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    MW 1 w porównaniu do MW2 to była kaszana. W MW2 rozbudowali wszystko, dodali nowe ciekawe bronie, customizacje, emblematy i co najważniejsze MAPY są o wiele lepsze niż w MW1. UAV jest teraz poprawiony pod tym względem że można go zniszczyć, ale też trzeba umieć z niego korzystać. Nożem jest prosto zabić więc dlaczego mieliby dawać 10x więcej pkt ??

Słabe bronie do 27 ranku ?? Wczoraj zacząłem od 1 lvl grać, na padzie gram kiepsko. W 5h i 30min wbiłem 21 lvl z czego ciągle byłem na szycie tabeli z tymi niby kiepskimi broniami i ze 2 - 3 razy MVP. Więc uważam że wielkim plusem MW1 i MW2 w porównaniu do Battlefieldów jest zrównoważenie broni. Każdy ma szanse coś zabić itp.

Ale żeby tak nie ubóstwiać multi które fakt faktem jest najlepszą sieciówką jak narazie są jednak minusiki. Np Harrier czy też helikopter. Ciężko to strącić, zwykle nikt nie ma odpowiedniej broni (wyrzutni), no i te 2 pojazdy mają WH, jestem za 5 scianami i mnie zabija o_O ale da się przeżyć :F Kolejnym minusikiem (a miałem nadzieję że je zlikwidują) są: perk last stand - czyli niby kola zabijam a on mnie jeszcze może zdjąć z pistoletu i deathstrike - męczennik albo jak kto woli martydrom. - granat po smierci. Wkurza to czasami ale nie spotyka się tego na taką skalę jak w MW1. Ostatnie minusik to tarcza w multi, ogólnie bezsensu ale wychodzą śmieszne sytuacje np. rzuciłem semtexem w tarcze typa a on sie do niej przyczepił i koleś zaliczył zgona :D

Ale się rozpisałem ale komentarz kolegi co do mw2 był dla mnie nieco intrygujący ale szanuje jego zdanie ja wyraziłem swoję i troszkę skorygowałem twierdzenie że bronie są słabe do 27 lvl żeby nie mylić innych.

A teraz na temat: Bad Company 2 zapowiada się nieźle, aczkolwiek nigdy nie byłem fanem tej serii. Jako casual chyba mi bedzie troche brakować tych różnych kolorowych napisów po zabiciu z mw2 . i obawiam się że BC2 nie bedzie miało tak rozbudowanego systemu nagród i customizacji np. broni. Z tego co widzę to Dice znowu zrobił zimny i nieprzyjemny dla oka HUD i menu. Animacja postaci jest wg. mnie gorsza niż w MW2.

Pozdrawiam, sheriffxPL

21. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    podniecacie się filmikiem, sporo przed premiera MW2 ukazal sie filmik jak z wyrzytni zrobil dziure w ścianie,tylko jakoś w grze nie da się czegoś takiego zrobić tak samo jak w szklarni wszystko latalo,ale to tylko filmik byl:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum