1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 VIETNAM achievements

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez sebawro, Grudzień 30, 2010.

1. sebawro

sebawro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    siema. szukam paru osób do prywatnego meczu aby sprawdzić czy można na prywacie zrobić osiągniecie z helikopterem. chyba wszyscy wiedza że zabicie kogoś z helikoptera którego można rozwalić dwoma strzałami ze snajperki nie jest łatwe. Jak by co mój GT sebastian1515. Potrzeba 8 osób. z moimi kumplami było by około 4 pewne osoby. jak by co to jakoś sie zgadamy. mogę pomóc w wykonywaniu innych osiągnięć . jak by na prywacie się nie udało możemy wbić sie na normalny serwer w większa liczbę osób i spróbować tam.

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. magikgt

magikgt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam!Mam pytanie.Na jakiej mapie i w jakim trybie można spotkać pojazd GAZ?Biegam szukam i echo za cholere nie mogę go znaleźć :/ Potrzebuje 1 kill'a z tego pojazdu do osiągnięcia.Spotkaliście to gdześ?Pzdr

4. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Gazika mają Wietnamce i wiem to mimo że nie grałem w Vietnam :D szukajcie a znajdziecie

5. magikgt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    to że go mają wietnamce to oczywiste bo to ruski twór :) ale za cholere go nie ma nigdzie :/ Co do ustawienia sie do osiągnięć to ja chętnie,też mam parę do zrobienia np.potrzebuję szpilkę z nożem żeby zakończyć wszystkie szpilki

6. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Żeby dostać aczika za kill z każdego pojazdu wystarczy Huey, tankier, pbr i nawet tuk tuk :D
    Wystarczy jeden kill na klasę pojazów.

7. magikgt

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    no właśnie tuka też nie spotkałem,jakiś deficyt normalnie u mnie na mapach :)

OK już mam na mapie Phu Bai jest tego od groma :)

Wczytywanie...

Poleć forum