1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 Vietnam - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Baca, Grudzień 21, 2010.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Tak jak w temacie, gra dzisiaj pojawiła się na xbox live, prosze o opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. Co tu więcej pisać. No i graficznie dla mnie wygląda lepiej od podstawki.

4. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Polecam wszystkim, pobrałem wczoraj i nie żałuje, klimat ;)

5. Macias1973

Macias1973 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zgodnie z przed mówcami potwierdzam ze dodatek klimatyczny. Mapy zróznicowane i każdy gracz znajdzie się w swoich ulubionych
    specjalizacjach. Jakie różnice, dla mnie osobiście zauważalna jest bardziej dynamiczna akcja, szybciej i ogólnie atmosfera piekła Wietnamu. Większa rola i zastosowanie grantów które latają na głowami :)
    Trudniejszy system celowania i większy odrzut karabinów. Większość walki na krótkim dystansie, bambusowe domki a raczej ich ściany nie chronią przed bronią ręczną, więc chowanie mija sie z celem. Szybciej można zniszczyć śmigłowce z broni ciężkiej. Zauważalne jest dłuższa "żywotność" skrzynek z amunicją, więcej razy można pobrać amunicję niż to było w podstawce. Graficznie ogólnie większych różnic ja nie widzę, zapewne widzialne różnice wynikają z specyfiki map, lokacji, otoczenia.
    Troche przed premierą inaczej wyobrażałem sobie ścieżkę dźwiękową, ogólnie muzyka uwydatnia i upiększa temat konfliktu w Wietnamie. Ale jeśli chcemy posłuchach dłużej to albo w menu albo w pojazdach. Brakuje mi ze właśnie w menu nie możemy włączyć sobie wybranej stacji radiowej co do pojazdów no cóż, długo sie nie posłucha bo żywotność na mapie jest krótka :)
    Ranga i po nie które osiągnięcia są przeniesione z podstawki.
    Trochę dłuższe ładowanie sie mapy miedzy zmianą rozgrywki niż to miało miejsce w podstawce.
    Ogólnie jak na 2h grania ja jestem zadowolony z dodatku.

6. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja również pobrałem i ani troszeczkę nie żałuję. Oczywiście klimat, w podstawce grało się świetnie snajperami ale tutaj jest jeszcze lepiej, uprościli to, mapy są świetne, każdy znajdzie coś dla siebie. Ale spodziewałem się wiecej broni, ale za to ta muzyka z lat 60tych, po prostu świetny dodatek :)

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Świetny dodatek, sporo fajnych broni, modele postaci i ogólnie grafika jakby lepsza od podstawki :) Wkurza tylko że pełno ludzi biega z miotaczem :/

Tylko jakieś problemy z rangami są i trzeba czasem od zera zaczynać i nie dolicza EXPa.

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    @up
    To chyba na PSN, u mnie jedzie od 30, czyli takiego jak mam w podstawce

Ogólnie podoba mi się, fajna grafika, ciekawe bronie, ale wszystkiego jest za mało. Kto to widział żeby wietnamczyk z UZI biegał? Powinny być ograniczenia na strone, Vietcong z AK, a US z M1A2. Tak samo jeden granatnik na dwie strony. Mapy też są strasznie małe, nie ma czegoś jak Isla gdzie można ładnie przykampić albo rushować. Tutaj raczej tylko rushować. Brakuje mi jak cholera zrzutu napalmu, mógłby go wzywać snajper zamiast moździerza. Co to za Vietnam bez napalmu? Nie podoba mi się też obniżenie pancerza helikoptera, wystarczą 2-3 serie z RPK i spada, ja rozumiem balans braku strzałek ale bez jaj.

9. Qsh

Qsh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    3city
    HUEY był helikopterem transportowym i miał słaby pancerz więc jest ok moim zdaniem. W podstawce goście którzy wzięli sobie AH-64 Apache i niszczyli wszystko wokół byli cholernie wnerwiający (mam na myśli obrońców na port valdez). W Vietnamie tego nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum