1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 VIP CODE

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Chuck, Czerwiec 1, 2010.

1. Chuck

Chuck Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Oświęcim
    Witam! Własnie przyszedl mi Battlefield:) i mam jeden problem bo nie wiem gdzie wpisac kod na dodatkowe mapy, pierwsze myslalem ze tam gdzie sie wpisuje kod do live ale moj kod ma 16 znakow. Gdzie mam go wpisac??

2. Lotnik421 Xbox One

3. BarakaPL

BarakaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    Kod VIP wpisujesz w sklepie..
    Jak juz bedziesz w menu gry jest zakladka sklep..i tak sie wpisuje kod VIP

4. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    też właśnie nie wiem

5. Ronnieosx

Ronnieosx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    ja mam jeszcze inny problem kupiłem nowego BC2 z sklepu we foli i nie wiem jak wpisać kod bo pisze z małej nie działa z odstępami też nie działa może ktoś mi powiedzieć jak powinien zostać wpisany? może umówmy się że X to liczby a W to litery

Wczytywanie...

Poleć forum