1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 wersja ULTIMATE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HadesDT, Marzec 12, 2012.

1. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam pewne pytania do was, kupiłem ta wersję Bad Company 2 Ultimate jest tam kod VIP i go wpisałem, otrzymałem informację że jest do pobrania dodatek waży on 1,69 GB i pisze że to Vietnam.
    Czy dostałem za darmo ten dodatek ?
    Czy muszę ściągać każdy z osobna VIP map pack 1,2,3,4,5,6,7 czy już mam od razu po wpisaniu kodu dostęp do nich.

Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Skoro jest napisane że to Vietnam to chyba Vietnam ^^

Ale ta aktulka to chyba te 7 map vip .

4. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok zobaczymy jak się dodatek ściągnie ale teraz mam kolejną dziwną rzecz. Założyłem konto na EA wpisałem wszystkie dane tzn. taki sam nick z gry oraz adres email jaki widnieje na stronie xbox.com.pl. Wchodząc na swoje konto w EA nadal widnieje napis "Brak tożsamości Xbox LIVE." tam gdzie jest symbol xbox a dopiero niżej pozostałe tożsamości dopiero widnieje mój nick.
    Nie kumam o co chodzi ???? dodam że logując się na swoje konto na stronie bad company 2 nie widzę postępów swojego żołnierza ale jak daj opcje wyszukaj dopiero znajdę siebie wraz z statystykami.

5. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    A graleś jużna Multi . Jeśli nie to musisz zagrać chociażjeden mecz ( jak tak mialem z bf3 ).

6. HadesDT

HadesDT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak oczywiście grałem dokładnie 15 minut .... hmmm.. nie ma pojęcia może aktualizacja osiągnięć jest po jakimś czasie.

7. Dzokej

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    Dobij może 5 lvl .

Wczytywanie...

Poleć forum