1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 - Wrażenia po przejsciu ? :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nemsik, Marzec 8, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam chcialem sie dowiedziec jakie sa wasze wrażenia po przejsciu tej gry. Ja osobiscie jestem miło zaskoczony bardzo gra mi sie spodobala chociaz nigdy wczesniej nie lubialem gier z pierwszej osoby. Jednak po przejsciu chyba to zmienie :)

PS. Myslicie ze bedzie 3 część ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Myślę że administracja powinna dać jeden wątek do jednej gry =).

Ja na razie zacząłem przygodę z tym tytułem, powiedz ile Ci zajęło przejście tej gry, bo mojemu znajomemu na PC, przygoda ta trwała raptem 4 godziny.

4. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi ogolnie tez malo czasu zajeło przejscie nie wiem dokladnie ile ale mysle ze w 5 godz sie zmiescilem gralem z przerwami 2 dni

5. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A ty grales na x360 w kopie zapsowo czy oryginal, a i czy z dubpl? Bo ja gralem w oryg. na pc ale na minimum niestety :( dlatego zastanawiam sie nad x360. Plynnie tam chodzi? Jak efekty, mozesz dac jakos fotke z tv :D bylo by milo, np. podczas wybuchow sporej ilosci, czy rozwalaniu budynkow :)

6. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    powiem tak,ja bym tej gry nie kupił gdybym nie miał możliwości grania w multi
    dla samego singla się nie opłaca-za krótka...

7. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dokladnie sie zgadzam, ja kupilem dla multi, ale w singla bym pogral na x'ie :p z tym ze moze autor tematu dalby jakies male video z rozgrywki u siebie lub fote.:)

8. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    a od czego jest youtube ?
    Na xboxie chodzi płynnie, graficznie tak samo jak na GT8800 na średnio - wysokich wymaganiach
    Fabluranie ciekawiej niz w MW2

9. grzegorzk16

grzegorzk16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    przejscie tej gry zajęło mi 4 godziny, gra jest fajna ale czuje lekki niedosyt chyba dlatego ze jest taka krótka zresztą podobnie jak COD 2 MW, tym bardziej ze wczesniej grałem w mass effect 2 i rozpracowanie tej gry zajęło mi 18 godzin.

10. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    przeszedłem grę w jedno popołudnie i jedno przedpołudnie:D na wysokim poziomie. Gra wypas, szczególnie z polskim dub. Już przechodzę jeszcze raz, by usłyszeć ponownie te żarty i odgłosy:D... Za tydzień - dwa powinienem rozpocząć na dobre grę na multi bo na razie tylko testowo na zdrapce 48h.;)

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest w dziale gry temat o Opiniach na temat tej gry... Po co się dublowac?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum