1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 Xbox360 Demo.

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez jason., Styczeń 29, 2010.

1. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, przeczytałem topik na forum w którym toczyła się dyskusja na temat tego dema ale temat ucichł i w dodatku był w dziale aktualności. Postanowiłem stworzyć temat w dziale gry by zapoznać się z opiniami wersji demo zanim zdecyduje się na zakup oryginała.

btw. zastanawiam się czy nie ściągnąć tego dema i nie pograć sobie chociaż na jednej mapce bo do 5 marca troche jeszcze zostało, mógłby ktoś podać zródło z jakiej witryny ściągał bo nie posiadam dysku w konsoli??

2. Lotnik421 Xbox One

3. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do DEMA to na początku średnio mi się podobało. Teraz uważam, że ta gra jest zajefajna. Cięzko oderwać się od niej, tylko męczy troche ciągła gra na jednej mapce. Zdecydowanie polecam ściągnąć DEMO tym, którzy jeszcze w nie, nie grali, bo naprawdę wymiata. Na początku coś im się z serwerami pokićkało, bo często nie można było wejść, ale teraz już wszystko OK !!!

4. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Skąd ściągałeś jeśli można wiedzieć>?

5. Dzejkob

Dzejkob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Zgadzam się. Ciężko się oderwać od tej demówki. Na razie tylko jedna mapa, ale do marca wystarczy :p Pobrać można przez xbox live

6. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Jak kto lubi - dla mnie cienizna .

7. xguciox

xguciox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja się trochę zawiodłem na grafie mam nadzieje że w pełnej wersji będzie lepsza ale i tak gra jest epicka i miażdży konkurencję.

8. Amesh

Amesh Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A wie moze ktos czy statystyki online z demka przejda na pelna wersje jesli ja kupie ?

9. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Według samych twórców grafika ma przewyższać Uncharted 2 więc wstrzymajmy się do pełnej wersji ;)

10. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Raczej wątpie. Ale pewien nie jestem. Wydaje mi się, że teraz jest za mało rzeczy odblokowanych, żeby statystyki były zachowane do pełnej wersji.

11. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Wbił już ktoś 3 level ? ;D
    Gra jednym słowem jest WIELKA!

12. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    ja narazie 2lvl ;)
    gra powiem poezja :) bardzo mi się podoba no i masakrycznie wciąga... bardziej realistyczna od Modern Warfare 2... ogólnie wydaję mi się o wiele, wiele lepsza od swojego konkurenta ;) brakuje mi co prawda S&D ale... ma się za to rozwalanie każdego domu co do cegły :D

13. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co do samej rozgrywki to bardzo mi się podoba ,ale grafika w porównaniu z ta z gameplay'i na yt wypada cieniutko , glównie drzewa i krzaki są jakby posiatkowane. Mam nadzieje ,że w pelnej wersji tego problemu juz nie bedzie

14. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Demko miażdży.Po prostu akcja non stop.Z początku denerwowały mnie ciągłe dead'y lecz po czasie leciały hedy :D Grafika jest taka sobie z tego pewnie względu,że to demko.Szkoda tylko,że grupa liczy 4 osoby.Gorąco polecam

15. obcokrajowiec

obcokrajowiec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam wszystkich forumowiczów

Demo mi się podobało, ale jak już ktoś powiedział "szału nie ma".
    Zacznę od najmniej ważnego czyli od grafiki. Urozmaicone tekstury, to fakt, ale te drzewa i widoczność, tu gra pozostawia wiele do życzenia. Grywalność stoi na wysokim poziomie, ale mam kilka pytań. Dlaczego jak gościowi strzelę z rpg pod nogi, to on jeszcze sobie dalej biega? Dlaczego typki podskakują po trafieniu, może udane trafienie powinno ich spowolnić? Mega pozytyw należy się za "udzwiękowienie". Fajnie "jezdzi" się zwłaszcza czołgiem, ale wystarczy trafić na typa, co wbija się nim na siłę do bazy przeciwnika, 2 strzały i finita la commedia. Na koniec zasadnicze pytanie: czy jest tutaj pozycja leżąca? Pozdrawiam

16. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Na razie przecież to tylko demo, pewnie do czasu pełnej wersji poprawią wiele rzeczy (a raczej jest to pewne). Leżeć się nie da ale w sumie utrudnia to życie kamperom. :

17. Krystian69

Krystian69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W to demo idzie grać tylko online ?

18. sroxer

sroxer Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Demo, jest przygotowane tylko pod Multi :D Nie możesz w nim grać na singlu.

A co do gry? Szału nie ma, ale fajnie sobie pograć w multi póki co za free :). Grałem w 1, no i póki co grafika prawie taka sama...

19. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    wymaga konta gold żeby sobie pograć?

20. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Co do wypowiedzi obcokrajowca - w battlefieldach zawsze starcie bazooka>człowiek była zrypana.Już w jedyne jak walnąłeś bazooka pod nogi to typek dalej chdozi.Poprostu to jest bron tylko na pojazdy i tyle.

21. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    ktoś powiedział, że widoczność w tej grze jest słaba. Nie dziwię się, jak się gra na małym tv crt. Ja gram na monitorze 22 cale (też nie rewelacja), ale jak byłem w takim dużym domu na mapce to zauważyłem na tej wielkiej górze snajpera i trafiłem mu heada z karabinu :D. Gamplay świetny, ale w modren warfare jest dynamiczniejszy. Pewnie dlatego, że w MW2 mapki są dużo mniejsze, ale rozwalanie budynków, jeżdżenie pojazdami to jest coś wspaniałego. Szkoda, że tylko jedna mapka, mogli by dać tą z beta z PS3 - fajniejszy klimat i kolorystyka:D.

Podsumowując, każdy kto w to nie grał, musi to zmienić, bo gra jest naprawdę godna polecenia i napewno znajdzie się na mojej półce:D

Wczytywanie...

Poleć forum