1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Bad Company 2 z marketplace a kod VIP

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez reDz, Sierpień 31, 2011.

1. reDz

reDz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kilka dni temu zakupiłem Battlefield'a BC2 przez marketplace, kiedy chcę pograć przez multiplayer wyskakuje mi komunikat, żebym wpisał kod VIP, który znajduje się na opakowaniu gry. Jeżeli kupiłem grę przez marketplace dostaję jakoś ten kod inną drogą ? Drugie moje pytanie jest odnośnie dodatku Vietnam pojawił mi się komunikat, czy chcę pobrać tenże dodatek za darmo, więc pobrałem, ale czy on faktycznie jest za darmo ? czy pobrałem go, ale i tak musiałbym kupić, aby móc w to grać ? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    dodatek vietnam musi być pobrany, bo zawiera aktualizacje, czy coś takiego... niestety, zeby móc w niego grać musisz go zakupić, jeśli chodzi o kd vip to możesz kupić go za 800 MSP, kupujesz poprostu jakieś konto silver na allegro kupujesz tym profilem kod vip i masz. i działa, bo ja mam tak samo, warto kupić odrazu konto, które jest zasilone wiekszą ilością pkt, żeby kupić inne dodatki do BBC 2 ;)

Wczytywanie...

Poleć forum