1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Battlefield: Bad Company 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Touch!, Kwiecień 14, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Nazwa: Battlefield: Bad Company 2
    Data wydania: 5 marca 2010
    Gatunek: FPP, FPS
    Multiplayer: Tak
    Developer: EA Dice
    Wydawca na świecie: EA INC.
    Wydawca w Polsce: EA Polska

Opis:
    Battlefield Bad Company 2 to z pewnością jedna z ciekawszych propozycji wśród gier typu FPS, które wyszły na konsolę Xbox 360. Tryb singleplayer to kontynuacja perypetii niewielkiego, czteroosobowego oddziału do zadań "trudnych i beznadziejnych" - czyli kompanii "B", w której skład wchodzą Haggard, Redford, Sweetwater i Preston Marlowe. Fabuła drugiej części gry nie jest jakoś ściśle powiązana z częścią pierwszą (która o dziwo nie wyszła na PC). Przejście trybu dla pojedynczego gracza nie powinno nam zająć więcej niż 7-8 godzin - trochę krótko, ale patrząc na obecnie wychodzące FPS-y jest to już standard. Jak to już bywa w tego typu produkcjach - tryb singleplayer to przystawka do dania głównego, jakim jest multiplayer. A zapewniam Was, że jest to danie smakowite. Zróżnicowanie klas (medyk, szturmowiec, mechanik, zwiadowca),kilka trybów rozgrywek sieciowych, wiele broni i specjalizacji do odblokowania, liczne pojazdy, które na stałe zagościły już w serii Battlefield, ciekawie zaprojektowane mapy (duża ich część dostępna tylko dla posiadaczy kodu VIP) oraz "zniszczenie 2.0" - czyli to, co tygryski lubią najbardziej. Lubisz chować się za wszelkiego rodzaju płotkami, skrzyniami bądź murami budynków? To uważaj żeby taki budynek nie zwalił Ci się przypadkiem na głowę. Dla prawdziwych wymiataczy przewidziano również tryb Hardcore (zmniejszona ilość zdrowia, zwiększone obrażenia, brak HUD oraz minimapy). A teraz koniec propagandy - kilka odczuć gracza wprost z pola bitwy. Razi brak możliwości położenia naszego wirtualnego wojaka na ziemi - albo stoimy, albo kucamy - momentami to trochę za mało. Polski dubbing w trybie dla pojedynczego gracza został dopracowany w najmniejszym szczególe - niestety tego samego nie można powiedzieć o trybie multi - nie raz usłyszysz jak Ty, lub Twoi towarzysze na polu walki krzykną na piechotę przeciwnika "uwaga latające pojazdy wroga" - ewidentne niedociągnięcie. Takich "niedociągnięć" znalazłoby się więcej (dźwięki, animacje, fizyka gry) ale nie psują one radości płynącej z rozgrywki. Gra jak najbardziej warta polecenia.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Tekst autorstwa Lukos

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. loganslupsk

loganslupsk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Świetna grafika i możliwość niszczenia otoczenia sprawiło, że jest to mój ulubiony FPS do grania po sieci. Jednak tylko 4 mapki w podstawowym pakiecie oraz tryb single, który jest strasznie nudny i krótki, nie pozwala mi dać jej więcej niż 7.

4. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    mi najbardziej podobał się polski dubbing ;p

5. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Daje tylko/aż 8 punkcików - gra solidna aczkolwiek ma kilka wad i niedociągnięć. Polski dubbing w singlu jest zrobiony porządnie, natomiast w multi są błędy w tłumaczeniu/przypisaniu konkretnych kwestii mówionych (co jak co, ale piechotę raczej nie nazwiemy "latającymi pojazdami wroga"). Animacje kończące daną mapę w multi też są trochę pomieszane - drużyna wygrywa mapę po czym na ekranie widnieje napis (oraz stosowna animacja) informująca o przegranej drużyny. - małe niedociągnięcie. Kampania troszkę krótka - ale obecnie to norma. Oprawa audiowizualna stoi na wysokim poziomie (jak na możliwości xboxa). Plus to dodatkowe, darmowe mapy - niestety tylko dla posiadaczy VIP-kodu. Rozgrywka w multi daje dużo radości i dostarcza wielu niezapomnianych chwil - ale tu też dołożę swoje 3 grosze - trochę dziwny balans i rozkład "użyteczności" poszczególnych klas - jednostka wsparcia jaką jest (a raczej powinien być) medyk została głównym "siepaczem" natomiast szturmowiec spadł na drugi plan. Tak więc ode mnie mocna "ósemka" bo do ideału (czyli 10 punktów) trochę jej jeszcze brakuje.

6. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    jak dla mnie najlepszy FPS jaki tylko powstał do tej pory, multiplayer 10/10
    Polski dubbing również oceniam 10/10, gra obowiązkowa dla każdego fana tego typu gier.

7. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jedna z lepszych gier jakie grałem w życiu,przeszedłem ją ogółem 4 razy,bardzo fajny dubbing,masa humoru ;) , grafika ładna (na x360 troszeczkę gorsza niż na PC ale to normalne).

10/10

8. -pawel3k-

-pawel3k- Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mińsk Mazowiecki
    Najlepszy fps (jak dla mnie) 10/10

9. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    8/10, dlaczego? Ponieważ gra jest idealna, dopracowana pod każdym względem do tego polski dubbing. Tylko, że grając w multi bardzo szybko gra zaczyna mi się nudzić i jestem zmuszony ją wyłączyć gdyż inaczej zasnę (nawet jak gram z ekipą).

10. Socjo

Socjo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Najlepszy FPS na multiplayer. Mimo błędów (nieśmiertelne 50tki, itp) świetnie się gra. Headset i ogień!

11. chmielo20

chmielo20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    10/10 Kampania po jakims czasie sie nudzi ale multi nadraba podwójnie

12. Woomeer

Woomeer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrołęka
    9/10 świetna gra ale jak dla mnie dla gracza kochającego Call of Duty tylko 9 /10

13. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jestem fanem serii CoD ale mimo wszystko daje 9/10 bo gra tam idealna nie jest ale jest świetna szczególnie jak gramy ze znajomymi i jest,ze jeden jest mechanikiem,drugi medykiem,trzeci sztumowcem,a czwarty zwiadowcom super sie gra :)
    I Z tego co widze to DLC Vietnam,który na dniach nabywam jest lepszy od podstawki !
    Polecam :)

14. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  15. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Gram zarówno w serie CoD jak i Battlefield i obie są świetne... Możliwość niszczenia otoczenia jest świetnym patentem i brak mi go trochę w tej drugiej grze... Jeden z najlepszych dubbingów oraz świetnie zarysowane postacie... Jak można zagrać w tą grę i nie polubić tej Wesołej Kompani? Nie można!... solidne 9/10

16. Niewiat

Niewiat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rewelacja . Kampania zbyt krotka ale za to multi nadrabia. 9/10 za kampanie

17. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Multi powalające i tu daje 10! Za singla i dubing 7 ale i tak tylko jedna gra miała jak dla mnie lepszego singla a mianowicie Medal of honor 2010.

18. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Najlepszy FPS na multiplayer 10/10 bez dwóch zdań, tę grę zapamiętam na długie lata.

Wczytywanie...

Poleć forum