Battlefield Bad Company - opinie.

raforza

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Witam. Battlefield BC jest rewelacyjny !!! Świtny single z niesamowitym humorem, rewelacyjna oprawa dźwiękowa i graficzna. Co do multi to nie ma co sie rozpisywać, GODNY KONKURENT COD 4, wreszcie znalazłem grę która w rozgrywce multi dorównuje CODowi. Różnica polega na przestrzeni rozgrywki i używaniu wszelkiego rodzaju sprzętu, REWELACJA. Powiem tyle że grając w tą gierke na singlu poczułem trochę klimacik legendarnej Operation Flashpoint. Czyli chcąc nie chcąc jest to swojego rodzaju przedsmaczek Operation Flashpoint 2. POLECAM !!! :)

Acha, co do lagów i pingów to nie wiem o czym gadacie. Zarówno ja jak i moi znajomi gramy bez żadnego problemu w Coda i BBC. Mamy sieć 12 osobową 4Mb/s DSL. Pozdro
 

gpiorzel

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Gdyby nie mandat (wychowanie w trzeźwości od funkconariusza nr boczny 1576 :p) właśnie bym w BF pykał, niestety 100 mniej do wydania i mam 18 poziom w forzie 2 ;)

Ale BF nie omine bo kozaczek :)
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Grał już ktoś w ten nowy tryb Conquest podobno jest już do ściągnięcia jakby co to jestem chętny wieczorem tag:BLACK TAJSON.
 

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Moim zdaniem najlepsza strzelaninka wojenna efekty jak naprawde 9/10
 
Odp: Battlefield Bad Company

Gierka jest super. Polecam wszystkim, którzy lubią sobie postrzelać. Jest ktoś chętny do pogrania?????
 

kantona

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield Bad Company

Ja byłem chętny do grania w BC - jeszcze przed tygodniem. Olałem tą grę przez lagi - występowały wtedy kiedy ja chciałem grać. Np. od 16:00 - 20:00. Na początku pomyślałem sobie "ok" - niech im będzie - gra jest nowa - trzeba wyeliminować błędy - ale ile kur** można, litosci - po jakimś czasie nie chciało mi się włączać gry tylko po to aby okazało się, że będzie lag i kupa z grania.

Tak oto stałem się wielkim fanem Cod 4 multi. O wiele bardziej mi się spodobał - więcej akcji i cała walka jest bardziej "kontaktowa" - czyli face to face a nie kurna biegniesz przez pół mapy bo pojazdy zajęte i z nienacka dostajesz z artylerii albo ze snajpy :mad:
 

Jakub89

Banned
Użytkownik
Wiecie czemu nie mogę powiązać mojego gametaga z kontem na stronie EA ??

Pisze ,ze nie ma takiego gametaga ?? Nie mam pojęcia o co chodzi, grałem juz wcześniej w bad company.
 

Tao

Użytkownik
Użytkownik
Naprawdę super gra !! Ja to już nie mogę się doczekać kolejnego Battlefield Bad Company 2 :) Podobno ma wyjść jeszcze w tym roku...
 

Raimondo

Użytkownik
Użytkownik
Po takiej pierwszej części oczekuję doskonałego sequela, po prostu gra miód, grafika, humor, grywalność.
Tylko poziom easy, straszna lipa, gra się sama przechodzi, normal/hard, "izi" nie próbujcie ;)
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Jestem szczęśliwym posiadaczem tej gry :)
Powiem tak single player do bani.
Ale gdy odpaliłem gre na multi od tygodnia nic tylko konsolka jedzie na BF;p
Jeśli posiadasz GOLD i szukasz dobrej rozrywki to jest to znakomity tytuł:)
 

pFKablos

Banned
Użytkownik
Powiem tak single player do bani.
Człowieku. Inne BF'y nie miały go wcale, a EA i tak się postarało w kampanii dla jednego gracza jak na grę która ZAWSZE była produkowana pod kątem multi.
Rozgrywka Online rządzi i jest to najlepsza gra do Multiplayer'a (według mnie).
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
Muj błąd.( racja bf nie słyną z single więdz to i tak + ze jakiś jest;p
Ale najlepsza zabawa zaczyna się po odpaleniu gry na liv'e ;]
Moje pytanko ( Jest ktoś kto zagra w bf ??
 

Ilus09

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wie ktoś skąd obecnie można ściągnąć tą gre?
 

-Torreno-

Banned
Użytkownik
A nie możesz poszukać :ban ??
 

Ilus09

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pfff,a myślisz ze nie szukałem?!
Znalazłem tylko wersje w języku rosyjskim i nie aktualne linki
Ban? haha dziesiątki linkow do gier w tym dziale ale nie, dla mnie ban... :rolleyes:
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
też chcę pograć. Mógłby ktoś podać działające linki?? Szukałem i niestety same nieaktualne :(
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
google.pl
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kj5 Nie denerwuj mnie! Myślisz, że nie szukałem?! Jak nie masz linków to stul pysk i się nie odzywaj jak nie wiesz co powiedzieć.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
wez wpisz tytul gry i dopisz rapidshare albo ******* i ci wyskoczy na googlach albo na mininivej poszukaj
ludzie naprawdę tacy leniwi jesteście czy tylko szukać nie umiecie?
http://www.google.pl/search?source=ig&hl=pl&rlz=1G1GGLQ_PLPL340&=&q=Battlefield+Bad+Company+xbox+360+rapidshare&btnG=Szukaj+w+Google&meta=lr=&aq=f&oq=
 

JJ.

Świeżak
Świeżak
Ej... Szukałem tej gry ze dwa dni... W końcu zadowolony pobrałem i co? KUPA, gra nie działała... Więc proszę przestać gadać bzdury `szukać wam się nie chce...?` Tylko podać jakiś sprawdzony, sprawny link a jak nie masz- NIE ODZYWAJ SIĘ.
 

Do góry Bottom