1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield BC2 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez akAbialyMurzyn, Lipiec 28, 2011.

1. akAbialyMurzyn

akAbialyMurzyn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    Witam , mam taki problem gralem wczoraj w BFa multi i mialem 25 lvl , wysztkie bronie odblokowane , praktycznie wyszystko juz . Chcie sobie dzis pograc włanczam BFa wchodze na serwer a tam mam 1 lvl i zadnej odblokowaenj broni. Włoaczylem od nowa gre to samo , konsole to samo . Nie mam pojecia co sie stało...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Patryk SMI

Patryk SMI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    kurde mam to samo i wielu graczy dzis tez widzialem ze sa bez stopnia... wiadomo co sie dzieje ??

4. akAbialyMurzyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    ufff jzu myslalem ze to tylko mi sie tak dzieje , a wczoraj jak gralem to tez własnie widzalem duzo ludzi co nie maja albo sa z 1 lvl a ja mialem dobre staty .

5. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja też to mam kur... :( no cóż ale przynajmniej nie jestem sam :D, czytałem że na PieCach co chwilę komuś staty się zerują a po paru godzinach jest ok ale może to samo się dzieje teraz na x'ie

6. akAbialyMurzyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    Pytalem sie ludzi i to jest problem od EA podobno

7. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Bez obaw za chwilę będzie bf3 a tego oleją i gracze i dice . Chociaż dice to już zrobiło dawno bo statystyk np noży poprawnych dalej nie ma .

Sent from my X10i

8. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmmm moze jest tak ze na jakims serverze jest ustawiony czas zerowania XP ? ja tak mialem jak gralem w WOLFENSTEIN'A Enemy terrirory , np, na jakims serverze jak sie gralo bylo save xp na iles tam godzin, lub na iles tam map okreslony czas jak sie do ilus tam godzin nie przyszlo znow po grac na dany server to zerowało się xp , hmm troszke czas uw battlefielda bc2 nie gralem bo golda juz nie mam wiec mi sie tez usunelo xp ? :((

9. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie no co ty anih1 w przypadku bfbc2 tak nie powinno być ! sam tytuł mówi za siebie BATTLEFIELD! to przecież kurr.. jest "bfbc2" :) pozdrawiam

10. prokuratorpl

prokuratorpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spokojnie naprawi sie dzis mialem to samo wlaczylem i wylaczylem konsole i jest ok

11. ronnin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja dwa razy włączałem i wyłączałem ale to było ok. godz. 17.00 . od tamtej pory nie próbowałem mam nadzieję, że przeszło

12. akAbialyMurzyn

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    OstrZ
    Wczoraj wieczorem juz działao tak kolo 20

13. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    ja tak miałem często, nie stresuję się juz tym, bo wszystko śmiga ;] poprostu troche sie pomęcze z jakąs bronią, a w nastepnej rundzie wszystko ok ;)

Wczytywanie...

Poleć forum