1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield BC2 Wave?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qlako, Październik 5, 2010.

1. qlako

qlako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    Wiem że pewnie temat wałkowany wiele razy ale nie znalazłem odpowiedzi w FAQ.
    Ściągnąłem BC2 i potraktowałem go programem abgx360, nie pokazało żadnych błędów na czerwono ale jeden na żółto (coś z wave).
    Imageshack - abgx3601.jpg
    Imageshack - abgx3602.jpg

I teraz pytanie czy jak to wypalę to będzie działać? Czy spatchować do wave 4 lub wyżej? (Nie jestem pewny co do wersji Ixtreme ale napewno Wave 4 mi czyta).

Z góry dziękuje za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    [​IMG] następnym razem

możesz śmiało nagrywać dokładnie nie wiem co on oznacza ale ja tak mam często i jest ok.

4. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  5. qlako

qlako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Wypaliłem na Verbatim DVD+R DL ale nagrywało zamiast ustawionych 2.4x to 3.9x a potem 4.0x a gdy wkładam do xboxa to tylko logo wyskakuje + pasek (play,stop itp). A komputer płytę widzi jako DVD_ROM a inne gry nagrywane kiedyś jako NTSC coś tam. I teraz czy to wina zmiany prędkości czy wave że gra nie działa?

Wczytywanie...

Poleć forum