1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield BC2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sosen, Luty 15, 2010.

1. Sosen

Sosen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam ;) Ostatnio dużo pogrywam w demko najnowszego battlefielda na xie i zastanawiam się czy w pełnej wersji będzie inaczej wyglądał gameplay medic'a..
    Gdy nim grałem atakujący nawet nie zniszczyli nam pierwszych celów ponieważ trzymaliśmy ich na respie cały czas.. jak? Proste! Cały czas "wskrzeszałem" oraz leczyłem moich członków drużyny ;) To strasznie niesprawiedliwe.. Tzn. Nam się to podobało ponieważ wygrywaliśmy i robiliśmy ich jak chcemy ale założę się że attackerom się to nie podobało.. Zabicie medic'a rozwiązuje sprawę ale co zrobić jeśli jestem cały czas ukryty? Mam nadzieję że w pełnej wersji defiblirator (czy jakoś tak) zostanie jakoś ograniczony.. Bo jeżeli byłbym wtedy w tamtej drużynie to bym chyba wyłaczył tą grę! Powinno się dać wskrzeszać osobę co jakiś dłuższy czas oraz osoba która już raz została wskrzeszona nie powinna wstawać jeszcze raz... Jeśli tego nie zmienią wyjdzie na to że moje 250zł zostanie oszczędzone ponieważ jak narazie kupuję tą grę na 100% ;) Jakie jest wasze zdanie na ten temat? I co jeszcze jest do poprawienia? Zapraszam do dyskusji :) :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pontas

Pontas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Wiesz co odpowiem ci tak są ludzie którzy potrafią grac w BFBC2 a niektórzy jak kamikadze idą prosto pod czołg albo gościa zęby ich wybili. Brak taktyk które jest bardzo dużo w tej grze. Najwidoczniej przeciwnicy działali bez taktyk wiec łatwo ich rozwaliliście.
    Pozdrawiam!

Wczytywanie...

Poleć forum