1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield: Hardline niczym Battlefield 4 - w 900p

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 9, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Visceral Games postanowiło krótko przed premierą ostatecznie rozwiać wątpliwości osób czekających na Battlefield: Hardline (PS4). Wątpliwości dotyczących rozdzielczości w jakiej działać będzie gra.

Początkowo mierzono w 1080p przy 60 klatkach na sekundę, co nie wydawało się czymś niemożliwym do osiągnięcia, zwłaszcza, że wypuszczony z błędami Battlefield 4 działał w ciut niższej rozdzielczości. Niestety, pełna wersja Hardline'a działać będzie wyłącznie w 900p na PS4 i 720p na Xboksie One.

Pocieszeniem ma być fakt płynności na poziomie 60 klatek na sekundę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Tak sobie myślę i myślę.. Już wiadomo skąd się wzięła początkowa nazwa Xbox One - Xbox720

NikoBellic91 lubi to.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    A co najlepsze, Xbox360 odtwarzał gry w 720p. Więc teoretycznie "Xbox720" powinien móc odpalać w 1440p, no ale coś nie pykło inżynierom. Ale to się wkrótce zmieni. Nadejdzie DX12 do spółki z chmurą, to już nie będą przelewki.

xDDD

Onicniepytaj lubi to.
  5. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Na początku mówiono że spokojnie będzie 1080/60 ze względu na mniejsze mapy, mniejsze levolution, ogólne niezauważalne cięcia w grafice a wyszło jak zwykle, mimo wszystkich zapewnień. Znowu mamy przykład tych wszystkich "deweloperze gwarantują". Śmiech na sali.

6. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Advanced Warfare ma lepszą grafikę i działa w 1080p@60FPS. Tak, Na XO dynamicznie się zmienia natywna rozdzielczość, co nie zmienia faktu, że jak się chce, to się da. Frostbite jest już przeżytkiem, trzeba (Niestety) opuścić starą generację konsol i napisać silnik od nowa.

7. Why so serious?

Why so serious? Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    @UP
    Od nowa niekoniecznie. Darmowy jest UE4, który testowałem na swoim sprzęcie (średnia półka obecnie) i powiem, że detale sypnąłem maksymalne a grafika była po prostu porażająca. Nasycenie kolorów równe Mirror's Edge...

btw. na PC 4k a konsole nie radzą sobie z 1080p... nie chodzi o kolejną wojenkę lecz o to, czy aby SONY i M$ nie obiecują za dużo przed premierą.

Advanced Warfighter ma naprawdę wieeelkie mapy a nie takie korytarze jak BF.

Ostatnia edycja: Marzec 9, 2015
  8. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    To, że Unreal Engine 4 wymiata, to wie każdy. Natomiast wątpliwą sprawą jest fakt, że DICE porzuci swój autorski silnik. Dlatego ich głównym zadaniem powinno być teraz kompletnie przebudowa silnika tak, żeby nie zawierała nawet linijki kodu pod X360/PS3. Potem optymalizacja (Dzisiejsza zmora producentów gier) i mogą konkurować z innymi wtedy.

Ciekawostka: Co do nasyceń kolorów, Mirror's Edge chodzi na UE3 właśnie, ale niestety sequel ma być na Frostbite, czyli 480p na XO i 900p na PS4...

Co do konsol current-gen, to raczej długo faktycznie nie pożyją na rynku. Mam nadzieję, że M$ w 9. generacji konsol pozamiata i nie popełni takiego faila jak przy dzisiejszej generacji. Do tej pory ubolewam nad tym, że M$ nie wykorzystał sytuacji w której SONY było na minusie z kasą i nie zrobili tak mocarnego sprzętu, że nawet PS5 mogłoby o takim hardware pomarzyć. Oczywiście byłoby w PL jak zwykle narzekanie na cenę konsoli, no ale cóż...

Pisząc "Advanced Warfighter" miałeś na myśli te z serii Ghost Recon, czy Call of Duty: Advanced Warfare?

9. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ma co lamentować tylko należy grać lub nie (wybór należy do Was).
    Ja mimo iż posiadam dobry PC to i tak częściej gram na konsoli (przynajmniej wieczorejm jak leżę w łóźku) bo PC mam w drugim pokoju i nie chce mi się siedzieć przy biurku.
    Owszem wiem można podłączyć go do TV - tyle że nie bardzo mam gdzie go postawić tam kompa, a monitor tak czy siak musi być podłączony, bo nie wyobrażam sobie np. przeglądania netu lub robienia innych rzeczy na sporawym TV.
    Co zaś tyczy się rozdzielczości na którą teraz wszyscy narzekamy (ja także nie jestem zachwycony tym faktem) to powiem tak - za rok czy dwa to każdy będzie się cieszył z 720p bo zauważcie gry, a dokładniej mówiąc grafika w nich idzie do przodu, a hardware konsoli nie dość że na starcie zacofany to bez możliwości dalszego upgradu. Będzie się to odbijać w coraz to nowszych produkcjach albo obniżaniem detali albo rozdzielczości, a pod koniec tej generacji chyba jedym i drugim...
    Niestety przykre ale prawdziwe, ale póki co jak jeszcze wielkiej tragedi na ekranie TV nie ma to poprostu gram na konsoli i cieszę się dobrą zabawą i nawet przestało mnie bawić czyanie postów w jakiej rozdziałce producenci obiecywali dany tytuł, a końcowo w jakiej wydali...

10. Why so serious?

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Ja nie neguję konsol tym, że nie zapewniają świetnej zabawy, oczywiście, że można się przy nich świetnie bawić. Ale do diabła 720p? W 2015 ROKU?! I jeszcze tłumaczenie "daliśmy Wam 720/60fps zamiast 1080/30fps".

11. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No proszę Cię... przecież jak konsole miały premierę pod koniec 2013r. to każdy widział że już wtedy nie domagają więc każdy powinien się z tym liczyć że z roku na rok lepiej nie będzie tylko gorzej.
    Ale owszem masz świętą rację z tym że na 2015r. 720p. to totalna porażka...

12. mrok

mrok Ryżownik Ryżownik Użytkownik

Polubienia:
    1079
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Winić możemy jedynie biednych graczy, przez których mamy taka, a nie inna konsole.

13. NikoBellic91

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Graczy??? Chyba sobie żartujesz. Jeśli chodzi o X'a, to przecież Don Mattrick wolał przecież stworzyć bardziej centrum multimedialne niż konsolę która mogłaby odpalać gry w 4k@60FPS i zgasić markę SONY i ich PS4, ale po co. Oby Phil Spencer zarządzał cały czas działem Xbox...

14. Why so serious?

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Maz
    Moim zdaniem wszystko co związane z konsolami zmierza w złym kierunku czyli... nie tyle konsola co sprzęt multimedialny w salonie...

15. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wiesz nie miał bym nic przeciwko by konsole były także wypasionym centrum multimedialnym, a nawet jak dla mnie mogą mieć 2 tunery TV i mnóstwo innych funkcji multimedialnych - ale najpierw niech będą prawdziwymi konsolami i dają radę grą w odpowiedniej dla nich rozdzielczości i jakości grafiki jak na te czasy...
    Ale masz rację zmierza to zupełnie w złym kierunku i przede wszystkim firmy stają się coraz bardziej pazerne stąd dostaliśmy takie, a nie inne konsole.

Wczytywanie...

Poleć forum