1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Hardline

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Baru94, Marzec 25, 2015.

1. Baru94

Baru94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem związany z zainstalowaniem zawartości pierwszej płyty na pendrive. Na stronie znalazłem poradnik jak wgrywać content na pendrive z komputera (http://xboxforum.pl/threads/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1.116310/). Zrobiłem wszystko tak jak jest w poradniku, podłączyłem pendrive do xboxa w menu pamięci masowej są pliki, które wrzuciłem. Po włożeniu drugiej i tak woła o pierwszą płytę i każe zainstalować zawartość płyty na dysku. Wiecie może dlaczego nie chce mi odpalić plików zrzuconych na pendrive i dlaczego ? Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    musisz to przeniesc na dysk konsoli, z pendrive nie bedzie dzialac

4. Sniko

Sniko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Siedlce
    z IXB musisz wyodrębnić folder 454109E0, cały folder a nie jakieś pliki z tego folderu, jest on w Content/0000000000000000/454109E0, teraz ten folder musisz przekopiować do konsoli do takiego samego folderu czyli Content/0000000000000000/

5. Baru94

Baru94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak zrobić te foldery na pendrive?

Wczytywanie...

Poleć forum