1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield i Zaginiony Spychacz ;>

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez gorbaczek *, Czerwiec 18, 2012.

1. gorbaczek *

gorbaczek * Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Podlaskie
    Hej ! Kupiłem sobie dodatek do Battelfield 3 "Powrót Do Karkand" . Chciałbym nabić osiągnięcie związane z zabiciem z spychacza .Niesttety nie mogę go znaleźć tam gdiz ena filmiku go widziałem w grze nie widzę ?Może pomożecie mi go znaleźć ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    jest na podboju na wyspie wake, przy tym magazynie, jak go nie ma to może oznaczać że ktoś nim jeździ. poczekaj aż się spychacz "zrespi". najlepiej dogadaj się z kimś kto ma ten dodatek, że podjedziesz gdzieś spychaczem, on będąc w przeciwnej drużynie "podejdzie Ci pod koła".

Wczytywanie...

Poleć forum