1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield III - problem z jakoscia HD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez CrazyMan444, Październik 11, 2012.

1. CrazyMan444

CrazyMan444 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemka. Ostatnio pożyczyłem od kolegi grę battlefield III - uruchamia się elegancko i po uruchomieniu jest komunikat który krótko mówiąc proponuje mi zainstalowanie jakiś tam pakietów które spowodują ustawienie najlepszej grafiki - pliki te zajmują 1,5 GB, potem gdy daje tak muszę wybrać dysk aby to zainstalować - i tu się pojawia mój problem - nie mam dysku - mam podpiętego pen driva(3,2gb-pokazuje ze 3gb wolne) do usb z przodu konsolki i tam zgrywam save - jednak gdy chce tam to zainstalować pojawia się komunikat:
    "gra pozwala na instalacje zawartości HD tylko na dysku twardym dla konsoli xbox 360" - co robić? nie wiem czy coś zrobiłem źle - być może tylko się to da na dysku zainstalować - nie wiem i dlatego zwracam się o pomoc do osób które mogą mi pomóc.

ps.
    mam xa z lt.30, najnowsze przerobienia, oraz wszelkie potrzebne okablowanie(w tym kabel HDMI) - wszystko pięknie gra.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dj_carl

dj_carl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. NoobHunterPL

NoobHunterPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Sam sobie odpowiedziałes na pytanie :) pakiet HD zainstalujesz tylko na dysku , na penie nie !

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Info zamykam i kosz

Wczytywanie...

Poleć forum