1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield pod LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Seb93, Grudzień 23, 2012.

1. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, wiem że pewno temat wałkowany milion razy ale ja ciągle mam z tym problem. Mam na swojej konsoli LT 3.0 i mam battlefielda 3 pod lt 2.0 wkładam płyte w napęd odpalam i jest że płyta jest nieobługiwalna, więc mam pytanie jeśli chce pograć w battlefielda na lt 3.0 i mam na kompie pobraną gre pod 2.0 to co mam zrobić żeby mi działało? przepuścić to przez abgx i nagrać jak według poradnika na tym forum jak nagrywac gry pod 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. yugi

yugi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie tak, jak napisałeś.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum