1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefield Premium Pytanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez chmielo20, Czerwiec 4, 2012.

1. chmielo20

chmielo20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Witam zamierzam kupic Battlefield premium i tu jest pytanie czy jezeli kupie "lewe" punkty czyli na koncie silver to czy bede mial to Premium na moim wlasciwym koncie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Addissek

Addissek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce
    Tez jestem bardzo ciekawy, dolaczam sie do pytania :)

4. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    oby nie, nie szkoda wam konta, save'ów, achivków? Za to idą sromotne bany prędzej czy później.

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Back To Karkand właśnie tak kupiłem i działa, ale czy cały Premium... nie mam pojęcia, chyba jeszcze nikt nie próbował od wczoraj. :D

6. chmielo20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Ja też kupilem tak Back To Karkand i chcialbym tez tak kupic to Premium bo nie widzi mi sie wydawac 120zł na zdrapke.

7. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wydaje mi się że tak bo w przeciwnym razie musiałaby działać tylko na kupionym koncie - A co wtedy z licencją na konsoli ? teoretycznie każdy użytkownik musiałby kupić to premium. Obstawiam że działa tak jak każdy inny dodatek itp ale lepiej dmuchać na zimne i poczekać aż ktoś potwierdzi.

8. chmielo20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Dobrze mówisz lepiej poczekac, ale czuje ze chyba to sprawdze ;p

9. FallNONS

FallNONS Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podobno działa z USA, działają wszystkie zadania, noże, kamuflaże, tylko że na battlelogu nie wyświetla że macie Premium. Także konta silver można kupować bo działa. Jakby ktoś chciał mogę na PW podać link do strony gdzie to sprawdzano. Pozdrawiam

10. chmielo20

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świnoujście
    Tak potwierdzone na koncie silver dziala premium ale na tych zasadach co napisal FallNONS czyli na battlelogu nie widac tego ze ma sie premium.
    Dzieki za wszystkie odpowiedzi, temat do zamkniecia.

11. ryyyAv

ryyyAv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ta, tylko ciekawe jak będzie z premium jak wyjdzie 2.. 3.. etc dodatek czy dalej będzie tak różowo, czy trzeba będzie ściągać jeszcze te dodatki (wątpię żeby to były już wszystkie 5 się zmieściło w update 3 2,34GB) z konta silver a co jeśli na nim będzie już ban albo sprzedawca już Ci je "odbierze" .. ?
    Właśnie chcę z kumplem po 50zł się zrzucić na silvera 4200msp ale coś czuję że tak się nie będzie dało ;/

12. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To działa jak online pass. Z marketu po zakupie pobiera się kilku kb pliczek. Tak naprawdę cały dodatek siedzi już pewnie w patchu i po jego "uwolnieniu" będzie on dostępny. Poza tym zmienia się menu gry i dochodzi zakładka premium itd. Dodatki można pobierać z poziomu gry i konta na którym nie został zakupiony. Zastanawia mnie czy np można zrobić z jednego konta premium kilka kont z dodatkiem. Powiedzmy - mam licencje na premium. Ktoś daje mi swoje konto albo tworze nowe konto i na nim pobieram dodatki. Wtedy będą one w historii - ciekawe czy wtedy dodatek byłby możliwy do pobrania na innej konsoli.

13. ryyyAv

ryyyAv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No wiem że to coś jak online pass i że mały pliczek jednak coś m tu nie gra:

https://www.dropbox.com/s/vxyl48yv2qxi634/IMAG0129.jpg

Też chciałem z kumplem się złożyć bo preorder 200zł+130 za msp "trochę" dużo...

nie wiem co z tym fantem zrobić.

Dodatkowo, jeśli to by było 5 od razu to luz, a tak to niewiadomo. Zbanują Ci konto silver, albo sprzedawca zabierze i co? ;/

14. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie rozumiesz. Zapis jest jak najbardziej prawidłowy. Na markecie kupujesz "premium" czyli właśnie ten pliczek odblokowujący tę usługę (nie pobierają się dodatki) . Na markecie masz każdy dodatek osobno i jak byś chciał je pobrać to nie wykryje że masz je zakupione i od nowa by chciało cie za nie skasować. Jak wejdziesz do gry to wykrywa premium i normalnie pobierasz co chcesz. Co do drugiej obawy to nic się nie stanie jak sprzedawca zabierze ci konto. Ten pliczek z premium masz nadal na dysku i tak naprawdę do czasu jego usunięcia masz premium (nawet jeśli dostaniesz bana na silver).

Wczytywanie...

Poleć forum