1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

battlefield4 problem z instalacją

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosz, Listopad 2, 2013.

1. kosz

kosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    CZY JAKIŚ DOBRY CZŁOWIEK MÓŁBY MI POMÓC Z INSTALACJĄ BATTLEFIELD 4 NA XBOX 360 Z LT2
    WŁASCIWIE TO PROBLEM MOJEGO TATY , KTÓRY JEST STARSZYM PANEM I NIE MOŻE SOBIE PORADZIĆ. JA JESTWM NIESTETY ZIELONA !
    WŁĄCZA MU SIĘ JAKAŚ KAMPANIA I .....
    JEŻELI KTOŚ MÓGŁBY KROK PO KROKU , TAK ŻEBY TATO ZROZUMIAŁ NAPISAĆ JAK TO WYKONAĆ TO BYŁABYM WDZIĘCZNA!

TYLKO NIE NABIJAJCIE SIĘ ZE ŚWIEZAKA

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    wkładamy pierwszą płytę dvd 1 do napędu i włącza się gra i prosi nas o zainstalowanie 2 gb tekstur hd na dysk wewnętrzny , te tekstury trzeba zainstalować na dysk WEWNĘTRZNY konsoli bo inaczej gra nie ruszy, po zainstalowaniu pierwszej płyty wkładamy drugą dvd 2 i tam jest gra (single player), jeśli nie posiadamy dysku wewnętrznego w konsoli to nie pogramy w tą grę,

4. master69

master69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podczepie sie pod temat.
    Mam problem z niekończący sie wczytywaniem gry w trybie kampani. Probowalem odpalic z 1 dvd i 2 dvd. Nic to nie zmienilo. Mam RGH. Co mozna zrobic aby gra sie uruchomila?.

Dzieki.

5. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    z rgh jest inaczej można na dwa sposoby, jak posiadasz dysk wewnętrzny to z pierwszej płyty przerobinej do xex wyciągasz folder content i wrzucasz go w odpowiednie miejsce na dysk wewnętrzny a drugą płytę gdzie chcesz, a jak nie masz dysku wewnętrznego to robisz tak http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/battlefield-4-bez-dysku-wewnetrznego-179811/

6. kosz

kosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki

Master69 dziękuję za szybką odpowiedz !

Wczytywanie...

Poleć forum