1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlefiled 3 MULTIPLAYER Xbox 360 - Czy warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez JamesMetallica, Luty 2, 2012.

1. JamesMetallica

JamesMetallica Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Warto kupic BF'a 3 na xboxa?, czy 24 graczy to wystarczająco dużo?. Jestem ciekawy waszych wrażeń z gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Assassin7

Assassin7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja w Battlefielda 3 jeszcze nie grałem, ale grałem w Bad Company 2.Powiem,że mapy niektóre były tam bardzo duże jak na 24 graczy i trzeba było po prostu szukać innych po mapie.Na dodatek rzadko zdarzają się pełne drużyny.W trójce masz jeszcze większe mapy, ale nie wszystkie.Bardziej Ci polecam call of duty najnowsze albo gears of war.Ja się zastanawiałem między battlefieldem i call of duty i wziąłem call of duty i nie żałuję.

4. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi tam całkiem przyjemnie się gra mapy spore ale nie jest to jakiś problem

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Jak czytam te brednie ''o szukaniu kogoś na mapach, bo za duże są'', to normalnie ręce opadają... o_O
    W BF3 gram jakieś 1.5 tygodnia i mapy są w sam raz (w sumie w BFBC2 też były dobre! :p).
    Jak ktoś nie ogarnia, to polecam tryb Zespołowego, albo Drużynowego Deathmatch'u :)
    Polecam!

6. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To nie brednie tylko prawda bo grałem w betę i wiem.Na wielu fora i recenzjach ludzie mają podobne opinie co ja więc coś w tym jest.Ja tam jestem fanem dynamicznej gry a nie bieganiu i czekaniu 5 min zanim kogoś spotkam.

7. Glinek

Glinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zawiercie
    Battlefield jest właśnie grą w której trzeba szukać przeciwników . A jeżeli ktoś na to narzeka to jego osobisty problem . Nie podoba się to nie graj proste . Co do tematu ja osobiście polecam . Jeżeli masz możliwość zagrania ze znajomymi to jeszcze lepiej .

8. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grałeś w bete łał 1 mapa 1 tryb i pewnie się kampiłeś na respie ?:) Polecam metro na podboju i powiedz mi ,że to nie jest dynamiczne.

9. Michaleq

Michaleq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem fanem całej odsłony Call of Duty, gram zarówno na PC jak i na Xboxie 360. Ostatnio kupiłem Battlefield'a 3 i tak szczerze: spodobało mi się. Rozgrywka jest dość dynamiczna. Pojazdy, piechota, dodatki, gadżety, wyrzutnie rakiet, granatniki, moździerze - to wszystko tworzy klimat. Przyjemnie się gra. Jak na razie nie zdarzyło się żebym szukał kogoś po mapie, być może dlatego, że gram tylko w trybie podbój i wykonuje cele mapy. Jest to podobna gra do Warrocka na PC, w którego kiedyś grałem. Co prawda gra ma kilka błędów, ale daje dużo przyjemności. Jednak każdemu coś innego przypada do gustu.

10. Assassin7

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Enemelek weź się zachowuj się normalnie, a tak jak do mnie to możesz odzywać się do rodziców w domu.To jest forum na którym nie obraża sie innych tylko rozmawia się z zachowaniem kultury.Kolega prosił o pomoc to mu powiedziałem moje zdanie, a to nie powód żeby się mnie czepiać z tego powodu.Każdy ma swoje zdanie.

11. Glinek

Glinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zawiercie
    A gdzie Enemelek lub czym obraził ? Tym że stwierdził że kampiłeś ? Jaja sobie robisz czy jak ?

Topic : JamesMetallica jeżeli nie szkoda Ci wydać trochę kasy na BF to kup najpierw Bad Company 2 . Połowę tańsza gra a wrażenia podobne . No i tak jak wspominałem wcześniej jak grasz ze znajomymi i macie kontakt ze sobą podczas gry to jest ubaw po pachy i można naprawdę fajnie spędzić czas przed konsolą .

12. BadBoyPL

BadBoyPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabrze
    Taaa ten moździerz to szczególnie przydatny. Jakiś cymbał postawi sie z nim w swojej bazie, najlepiej w rogu, gdzie przeciwnik nie może wejść(czasami tęsknie za rozwiązaniem z BF:BC2 gdzie można było lajtowo wjechać na bazę przeciwnika) i wali z niego na pół mapy.... a tak to gra jest *********. Ktoś tu pisał, że 5min szukania jednego przeciwnika.... Powiem tak na poboju rundy przeważnie trwają 15-25min i jakos prawie wszyscy maja wiecej 3-5 zabitych i naprawde tam nie trzeba szukać przeciwników, no chyba że sie kampi ze snajpy ale to inna historia. A tak jak przedmówca

Metro to miazga. Szczególnie przy fladze "B", tam to ************ na maxa. Tak samo na Wielkim Bazarze :) tam tez najwiecej sie dzieje w przejsciu gdzie flaga "B". Ale w sumie Metro lepsze, tam Ci przynajmiej moździerz na głowe nie spadnie :)

13. Wilk14

Wilk14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Chłopie serwery wyciekają 24 graczy spokojnie wystarczy ale jak jest dużo w przypadku PC 64 graczy to żadna zabawa gdzie byś się nie odwrócił to HeadShoot !

14. JamesMetallica

JamesMetallica Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zakupiłem grę! Battlefield zapewnia dużo świetnej zabawy!. 24 graczy - spokojnie wystarcza!.

15. Glinek

Glinek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zawiercie
    Polecam jeszcze jak nie masz Battlefield Bad Company 2

Wczytywanie...

Poleć forum