1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Battlelog multiplatformowy?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez piz, Czerwiec 11, 2012.

1. piz

piz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie
    Czy Battlelog i inne tego typu wynalazki (jest coś takiego w NFS'ach) jest multiplatformowy czy można porównywać wyniki graczy tylko z jednej platformy? Poza tym jak wygląda multi? Czy gracz z X może rywalizować z graczem z PS'a? Interesują mnie dwa konkretne przypadki: Battlefield 3 między X i PS3 oraz NFS Shift między X, PS3 i PC. Czy takie kombinacje są możliwe?
    Pozdrawiam
    Dawid

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Kombinacje nie są możliwe, w Battlefield 3 grając na Xbox 360 zagrasz tylko z użytkownikami Xboxa, to samo z PS3 i PC, tak samo z NFS Shift. Jeżeli chodzi o Battlelog i Autolog(wersja dla NFSów) to porównania statystyk są tylko pomiędzy tymi samymi posiadaczami danej konsoli, jasne, podasz mi (przykładowo) swój nick z Battlefielda, to ja, grając na PC zobaczę Twoje statystyki, zabicia i punkty, ale porównać będę je musiał "ręcznie". Jeżeli spojrzę na statystyki kumpla z PC to mam wszystkie porównania podane na tacy. Przykładowo w autologu z NFS, nie dostaniesz informacji, że Twój znajomy gracz na PC, miał taki i taki czas na danej trasie, jeżeli Ty będziesz grał na konsoli, jeżeli wejdziesz na jego profil to pewnie taki czas na danym torze dojrzysz, ale w głównej mierze battlelog i autolog pokazuje statystyki w obrębie posiadanej konsoli.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum