1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Bayonetta 2 tytułem ekskluzywnym na Wii U

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Wrzesień 14, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Konsola Wii U doczekała się tytułu ekskluzywnego, który powinien zainteresować graczy: jest nim Bayonetta 2, czyli kontynuacja świetnego slashera od studia PlatinumGames. Produkcja została zapowiedziana podczas amerykańskiej konferencji Nintendo Direct i na razie wiemy tylko tyle, że wyda ją sama firma Nintendo. W pracach nad grą biorą udział deweloperzy pierwowzoru, więc szykuje się naprawdę intensywna porcja dobrej zabawy.
    Zapowiedź drugiej części gry Bayonetta była niemałym zaskoczeniem, bo do tej pory firma Sega i studio PlatinumGames nie mówiły otwarcie o takich planach. Pierwowzór wydany w 2010 roku spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem recenzentów i sprzedał się nieźle. Chociaż gra nie jest dużą i ważną marką, zyskała sobie status kultowy. Z tego względu Wii U na pewno zyska na atrakcyjności w oczach hardcorowych graczy.

Podczas konferencji Nintendo Direct japoński koncern ujawnił szczegóły premiery konsoli Wii U. Dowiedzieliśmy się, że sprzęt trafi do sprzedaży 30 listopada w Europie. Nintendo podało też listę tytułów startowych, wśród których są FIFA 13, Mass Effect 3: Special Edition, New Super Mario Bros. U, Rayman Legends, Trine 2 oraz ZombiU. Bayonetta 2 nie figuruje jeszcze na żadnej liście, co oznacza, że dostaniemy ją najwcześniej w kwietniu 2013 roku.​

Źródło: Bayonetta 2 tytułem ekskluzywnym na Wii U | GRY-Online.pl

Osobiście mam nadzieję, że to tylko chwilowy exclusive będzie. Tyle czasu czekania na tą grę, a tu "Exclusive for Wii U" ;/

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. lord_seph

lord_seph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i kicha;/ Gra faktycznie kultowa. Jedna z 2, w których zrobiłem calaka achików. Niektórzy nie rozumieli oprawy i celowo wprowadzonego kiczu do gierki. Dzięki temu gra była rewelacyjna. Mega wypasiony system walki z liczbą combo, których nawet postać w Tekkenie by się nie powstydziła. Nie wspomnę o epickości bossów. Aczkolwiek gierka widać nie sprzedała się zbyt dobrze, dlatego Sony i M$ nie chcieli tego softu. Lepiej wziąć spe....go emo-Dantego lub Ninja Gaidena 3 z 5 combo na krzyż nie? Czasy świetności DMC skończyły się na trzeciej części. Jedynie ufo-walizka z 4ki była fajna - reszta nuda (zwłaszcza kolo z mutant-łapą). Jeżeli B2 będzie trzymać poziom 1ki to Sony i M$ będą żałować. Coraz więcej ciekawych gierek na to śmieszne WiiU. Jeszcze się okaże, że sam kupię tą zabawkę jak nie wyskoczą z ceną powyżej 1,5k pln:)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pierwsza część była bardzo dobra, konkretny slasher z gierki. Mam nadzieję, że jednak pojawi się na Xboxie i PS3. I żeby to nie były gry (o ile wyjdą) only Kinect..

5. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Hmmm, no tego bym się nie spodziewał. Ale to dobrze, niech Nintendo zaopatrzy się w jak najwięcej mocnych ekskluzywnych tytułów. Zdrowa konkurencja :D

1 osoba to lubi.
  6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    1. Na bank Microsoft i Sony nie wyparli się Bayonetty, tak jak Ty to widzisz. Nintendo wydaje nową konsolę i potrzebuje takich "system-sellerów" które zachęcą graczy do kupienia ich konsoli specjalnie dla danej gry (kupi się Wii U dla Bayonetty 2, a potem zagra w inne tytuły, to ma tylko zachęcić). Nintendo wyłożyło zapewne o wiele, wiele więcej kasy niż inni wydawcy, dlatego to oni będą Bayonettę 2 wydawać. Studio developerskie się zgodziło, bo dostaną kupę kasy która im starczy do końca życia i nie obchodzi ich zbytnio to, że Bayonetta nie sprzeda się w milionach, to już problem Nintendo, ale oni zarobią na konsolach :)
    2. "Coraz więcej gier na to śmieszne Wii U" Śmieszne? Nie wydaje mi się, od oryginalna konsola która trochę się wybija z istniejących ram wirtualnej rozrywki. Nie codziennie wychodzi nowa generacja konsol, więc przydałyby się też gry na te konsole, nie uważasz?
    3. Tu artykuł z cenami Polskie sklepy już przyjmują zamówienia na Wii U - ile kosztuje?

1 osoba to lubi.
  7. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Nie wiem co o tym sądzic przy Bayonetty się bawiłem świetnie i chciał bym pograc na moim xboxie lub na ps3 w Bayonetty 2, i to mnie smuci. Ale cieszy że nowa całkiem ciekawa konsolka będzie miała grę dla której ludzie ją kupią. Pożyjemy zobaczymy.

Wczytywanie...